Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Wróci wspólny bilet ZTM-KM na linię wołomińską?

Dalej Wstecz
Data publikacji:
15-05-2015
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
Wróci wspólny bilet ZTM-KM na linię wołomińską?
Fot. Damian Kisielewski, commons.wikimedia.org, GFDL
Warszawski ZTM prowadzi rozmowy z gminami na linii wołomińskiej w sprawie powrotu wspólnego biletu na komunikację miejską i pociągi KM na tej trasie. – Mam nadzieję, że niebawem będę mógł ogłosić, że ten proces zakończył się sukcesem – mówi Wiesław Witek, dyrektor ZTM.

Wspólny bilet, pozwalający na podróżowanie z biletem komunikacji miejskiej ZTM w pociągach KM i WKD, został wycofany z linii wołomińskiej 1 lipca 2013 r. Oferta upadła po tym, jak z jej finansowania wycofały się Ząbki. Po otwarciu przystanku Warszawa Zacisze-Wilno pasażerom dojeżdżającym z Ząbek bardziej opłaca się zakup biletu odcinkowego KM i biletu ZTM na I strefę. Poza tym, jak podkreślały władze powiatu, ZTM oczekiwał też znacznego zwiększenia dopłat do wspólnego biletu.

Niewykluczone, że mieszkańcy Ząbek, Zielonki, Kobyłki i Wołomina znowu będą mogli korzystać ze wspólnej oferty. – Chcemy, realizując politykę i interesy m.st. Warszawy, współpracować ze wszystkimi gminami. To w naszym interesie oraz w interesie mieszkańców tych gmin. Odbyliśmy spotkanie ze wszystkimi przedstawicielami gmin leżących na linii wołomińskiej. Daliśmy jednoznaczny sygnał, że jesteśmy absolutnie gotowi, żeby współpracę wznowić w zakresie stosowania wspólnego biletu na pociągi Kolei Mazowieckich – mówi Wiesław Witek, dyrektor ZTM Warszawa.

Jak informują przedstawiciele organizatora komunikacji, w gminach trwają teraz ostatnie ustalenia. Dyrektor ZTM jest jednak dobrej myśli. – Mam nadzieję, że niebawem będę mógł ogłosić, że ten proces zakończył się sukcesem – mówi Witek.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5