Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

WKD wprowadza bilet miejski dla mieszkańców Grodziska Mazowieckiego

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-03-05 13:00
Tagi:
, WKD
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

WKD wprowadza bilet miejski dla mieszkańców Grodziska Mazowieckiego
fot, MJ
WKD od 1 kwietnia wprowadza nową ofertę w postaci biletu miejskiego dla mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki, który kosztować będzie 2,26 zł. Będzie on uprawniał posiadaczy Grodziskiej Karty Mieszkańca do jednorazowego przejazdu pociągami WKD na terenie Grodziska. Zastąpi on dotychczasowy bilet miejski, obowiązujący na terenie Grodziska i Podkowy Leśnej.

Nowy bilet będzie kosztować 2,26 zł i będzie upoważniać do jednorazowego przejazdu linią WKD pomiędzy stacjami i przystankami Grodzisk Mazowiecki Radońska, Grodzisk Mazowiecki Jordanowice, Grodzisk Mazowiecki Piaskowa, Grodzisk Mazowiecki Okrężna. Sprzedaż biletu prowadzona będzie we wszystkich kasach biletowych, stacjonarnych automatach biletowych oraz po uruchomieniu nowej strony internetowej za pośrednictwem dostępnego systemu internetowej sprzedaży biletów WKD. Z biletu będą mogli korzystać wyłącznie posiadacze Grodziskiej Karty Mieszkańca.

Jednocześnie wycofany zostanie bilet miejski w obrębie miast Grodzisk Mazowiecki i Podkowa Leśna, który również kosztuje 2,26 zł i jest dostępny dla wszystkich – bez ograniczeń. Niewykorzystane bilety będzie można zwracać po zgłoszeniu wniosku w dowolnej kasie WKD lub korespondencyjnie na adres spółki.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Weekendowe zmiany na linii WKD. Ograniczenia w Grodzisku i Warszawie

Przestrzeń

Weekendowe zmiany na linii WKD. Ograniczenia w Grodzisku i Warszawie

Witold Urbanowicz 11 lutego 2021

WKD: Koniec ery biletów papierowych

Prawo & Finanse

WKD: Koniec ery biletów papierowych

Redkacja 21 stycznia 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5