Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Wiemy kto zapewni autobusową rezerwę w Gdyni

Dalej Wstecz
Data publikacji:
30-10-2023
Ostatnia modyfikacja:
30-10-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
Wiemy kto zapewni autobusową rezerwę w Gdyni
fot. PKS Gdynia
ZKM Gdynia dość szybko rozstrzygnął postępowanie przetargowe na autobusowe przewozy incydentalne. Zlecenie wykona konsorcjum Gryf i PKS Gdynia, które złożyło swoją ofertę jako jedyny podmiot w całym przetargu.

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni prowadził postępowanie przetargowe na świadczenie usług przewozowych w zakresie incydentalnej komunikacji autobusowej. Zamówienie dotyczyło obsługi tzw. rezerwy operacyjnej, dodatkowych brygad autobusowych potrzebnych w razie zamknięć i wprowadzania komunikacji zastępczej jak również w czasie zwiększonej podaży z okazji świąt (głównie 1 listopada) czy imprez okolicznościowych.

ZKM wymagał od przewoźnika 20 autobusów z czego 10 przegubowych. Rozpoczęcie świadczenia usług miało nastąpić już od 28 października bieżącego roku i miało potrwać do końca 2026 roku.

Kilka dni temu zamawiający otworzył oferty w omawianym przetargu. Realizacją zadania był zainteresowany tylko jeden podmiot a więc konsorcjum firm Przewozy Autobusowe Gryf oraz PKS Gdynia, które zaoferowało realizację usług za niewiele ponad 8,248 mln złotych brutto. Zamawiający chciał przeznaczyć na realizację przewozów więcej, bowiem ponad 8,5 mln złotych brutto.

Nie dziwi więc fakt, że przetarg rozstrzygnięto pozytywnie, a przewozy trafią do wspomnianego konsorcjum.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5