Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Warsztaty kreatywne dot. modernizacji dworców Toruń Wschodni i Toruń Miasto

Dalej Wstecz
Autor:

inf. pras.

Data publikacji:
2019-03-29 16:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Warsztaty kreatywne dot. modernizacji dworców Toruń Wschodni i Toruń Miasto
Fot. Mateuszgdynia / CC BY-SA 4.0
Polskie Koleje Państwowe oraz Urząd Miejski w Toruniu zapraszają na warsztaty kreatywne nt. modernizacji dworców Toruń Wschodni i Toruń Miasto. Na spotkanie, które odbędzie się 3 kwietnia, zapraszani są wszyscy zainteresowani przyszłością dworców: pasażerowie, lokalne społeczności, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy oraz lokalni społecznicy.

Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkań określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi. Dzięki takim spotkaniom uczestnicy warsztatów mogą określić, jak ich zdaniem powinna być zorganizowana przestrzeń w budynku dworca oraz jego najbliższe otoczenie. Warsztaty pozwalają również ustalić, jaką rolę dworzec powinien odgrywać w tkance miejskiej.

Na spotkania zapraszani są przedstawiciele lokalnych społeczności, organizacji pozarządowych, grupy interesariuszy oraz władze samorządowe.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty i będzie prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych. Chęć udziału w spotkaniu można zgłaszać pod adresem warsztaty@pkp.pl.

Warsztaty odbędą się 3 kwietnia o godz. 16.30 w Hotelu Przystanek Toruń, ul. Chłopickiego 4, sala Dworcowa.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Jak kolej tworzyła połączenia autobusowe w niepodległej Polsce

Komunikacja

Jak kolej tworzyła połączenia autobusowe w niepodległej Polsce

Przemysław Farsewicz 12 listopada 2018

Jakie pomysły na transport i infrastrukturę mają mniejsze partie?

Prawo & Finanse

Jakie pomysły na transport i infrastrukturę mają mniejsze partie?

Redakcja 23 października 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5