Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Warszawa. ZTM szuka firmy kontrolującej bilety

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2018-10-02 12:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Warszawa. ZTM szuka firmy kontrolującej bilety
fot. Przemek P, lic. CC A-SA 3.0 Unported
Warszawski Zarząd Transportu Miejskiego rozpisał przetarg dla firmy, która przez dwa lata będzie kontrolowała bilety w środkach komunikacji miejskiej. Kontrolerzy muszą być zatrudnieni na etatach. Im większą prowizję zaproponuje im pracodawca, tym większą ma szansę wygrać przetarg.

Usługa ma być wykonywana od grudnia tego roku do końca listopada 2020 r. Firma kontrolerska będzie musiała zatrudnić minimum 21 kontrolerów (maksymalnie – 48), którzy będą wykonywać swoje obowiązki przez cały tydzień, przy czym nieco więcej kontroli przewidziano na weekendy i święta.

Oferty można składać do 23 października. Najważniejszym kryterium przetargowym jest cena za jedną roboczogodzinę (60 proc.), ale aż 25 proc. punktów będzie można otrzymać za wysokość prowizji jaką firma będzie wypłacała kontrolerom za wystawione mandaty. Minimalna prowizja to 10 zł (ale za to oferta nie dostanie punktów), a maksymalna to 20 zł (i za to oferta otrzyma wszystkie punkty w tym kryterium). Ostatnie 15 proc. punktów będzie przyznawane za deklarowane skrócenie wdrożenia I etapu kontroli.

Kontrolerzy muszą być zatrudnieni na etacie, znać dobrze język polski ale też, na poziomie przynajmniej podstawowym znać język angielski i rosyjski. Rzecz jasna nie mogą być wcześniej karani za zdarzenia związane z działalnością kontrolerską i muszą posiadać zaświadczenie psychologa, że mogą wykonywać taką pracę.

Według danych z zeszłego roku w Warszawie bilety kontroluje w sumie 265 osób, zatrudnionych przez ZTM i SKM jak i zewnętrzne. Przeprowadzają rocznie ok. 4,77 mln kontroli i wystawili w zeszłym roku ponad 209 tys. mandatów za jazdę bez biletów. Procent gapowiczów nieznacznie spada (w 2016 r. było ich 4,54 proc., w ubiegłym roku już 4,38 proc.). W zeszłym roku ZTM sprzedał bilety za prawie 950 mln zł.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
ZTM Warszawa szuka firmy kontrolerskiej

Komunikacja

ZTM Warszawa szuka firmy kontrolerskiej

Witold Urbanowicz 20 lipca 2018

Włochy. Szukają „kanarów” w czynie społecznym

Prawo & Finanse

Włochy. Szukają „kanarów” w czynie społecznym

Jakub Dybalski 07 maja 2018

Dwa lata Renomy w Krakowie

Komunikacja

Dwa lata Renomy w Krakowie

Redkacja 08 lutego 2018

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5