Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Warszawa: Osiem ofert na pasy w rejonie ronda Dmowskiego

Dalej Wstecz
Data publikacji:
30-04-2021
Ostatnia modyfikacja:
26-11-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Warszawa: Osiem ofert na pasy w rejonie ronda Dmowskiego
fot. ZDM Warszawa
ZDM Warszawa otworzył oferty w wyczekiwanym przetargu na wytyczenie przejść naziemnych i przejazdów rowerowych w rejonie ronda Dmowskiego. Zamawiający nie powinien mieć problemu z wyborem wykonawcy – wystartowało aż osiem firm, z czego niemal wszystkie zmieściły się w budżecie.

W ramach zamówienia na przebudowę ronda Dmowskiego powstaną przejścia dla pieszych na wysokości ulic Poznańskiej, Nowogrodzkiej, Parkingowej i Widok – po zewnętrznej stronie przystanków tramwajowych. Na trzech przejściach – z wyjątkiem Parkingowej – zostaną wytyczone też przejazdy rowerowe. Nowe przejścia będą zabezpieczone sygnalizacją świetlną. Przystanki tramwajowe zostaną poszerzone, wprowadzone zostanie dużo nowej zieleni. Więcej o zamówieniu piszemy tutaj.

Dzisiaj (30 kwietnia) minął termin składania ofert. Wystartowało aż osiem firm. Balzola Polska proponuje wykonanie prac za 11,043 mln zł brutto, Rokom – 11,184 mln zł, Mabau – 11,475 mln zł, konsorcjum Altor i Delta – 11,971 mln zł, Zakład Usług Brukarskich Adrog – 12,072 mln zł, AWE – 12,311 mln zł, Starabag – 13,527 mln zł, Planeta – 14,903 mln zł. Prawie wszystkie mieszczą się w budżecie, określnym na kwotę 14,307 mln zł.

O wyborze decydują cena (60%) oraz gwarancja (40%) Wszyscy zaproponowali 96 miesięcy gwarancji. Na realizację robót przeznaczono 180 dni.

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Najnowsze wiadomości:

Kongresy
Konferencje
Seminaria
OFERTY PRACY
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5