Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Warszawa. Miasto zazielenia ulice. Teraz prawy brzeg

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-07-12 11:22
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Warszawa. Miasto zazielenia ulice. Teraz prawy brzeg
fot. Panek, lic. CC 3.0
Warszawski Zarząd Zieleni rozpisał przetarg na koncepcję aranżacji zieleni i nasadzeń wraz z przebudową ulic. Zamówienie dotyczy jedenastu lokalizacji w mieście.

„Koncepcja aranżacji zieleni wzdłuż ulic wraz z projektem wykonawczym nasadzeń i towarzyszących im zmian w granicach pasów drogowych wybranych ulic w Warszawie” to nazwa przetargu, który właśnie rozpisano w Warszawie. ZZ czeka na oferty do 17 sierpnia. Przetarg jest podzielony na 11 części. Jeden wykonawca może zyskać najwyżej siedem z nich.

Przetarg dotyczy przede wszystkim ulic na prawym brzegu Wisły – na Białołęce, Targówku i Pradze. Lokalizacje to: Modlińska / Jagiellońska; Płochocińska; Światowida wraz z ulicami: Hanki Ordonówny, Książkowa, Ćmielowska, Świętosławskiego, Milenijna, Trakt Nadwiślański; Myśliborska / Strumykowa; Mehoffera / Świderska; Al. Solidarności / Radzymińska; Wysockiego / Odrowąża wraz z ul. Bazyliańską oraz Ogińskiego; Chodecka, Łabiszyńska, Łojewska, Suwalska; Trocka / Borzymowska; Targowa; Marywilska / Czołowa.

W każdej z części zamówienia kryteria ustalono tak samo. W 40 proc. o wyborze oferty zdecyduje cena, taką samą wagę będzie miała koncepcja oferty, a 20 proc. punktów będzie można uzyskać za termin realizacji jednego z etapów inwestycji. Warszawscy urzędnicy przewidzieli dodatkowo opcję rozszerzenia zamówienia, m.in. o wykonanie wielobranżowej dokumentacji budowlano wykonawczej, a także wykonanie projektu przebudowy terenów poza pasem drogowym, jeśli miałoby to związek z pracami wykonywanymi w jego obrębie.

Do przetargu mogą stanąć ci wykonawcy, którzy w ciągu ostatnich trzech lat wykonali co najmniej dwa projekty zagospodarowania zieleni na terenach publicznych o powierzchni minimum 3ha o wartości co najmniej 25 tys. zł brutto.

To kolejny etap zazieleniania Warszawy. Przed dwoma miesiącami ogłoszono pierwszy przetarg, który obejmował ulice na Bemowie, Bielanach i Żoliborzu. W sumie Warszawa planuje ogłosić cztery przetargi, które obejmą łącznie 76 głównych ulic miasta.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Łódź: Ulice-ogrody droższe, niż przewidywano

Przestrzeń

Łódź: Ulice-ogrody droższe, niż przewidywano

Roman Czubiński 25 czerwca 2017

Treepedia, czyli jak zielone jest twoje miasto?

Przestrzeń

Treepedia, czyli jak zielone jest twoje miasto?

Jakub Dybalski 19 marca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5