Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Warszawa: Kto wyposaży kolejne przystanki tramwajowe w tablice?

Dalej Wstecz
Data publikacji:
26-04-2023
Ostatnia modyfikacja:
26-04-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Warszawa: Kto wyposaży kolejne przystanki tramwajowe w tablice?
fot. WU
Tramwaje Warszawskie otworzyły oferty w przetargu na dostawę i montaż tablic systemu informacji pasażerskiej na wybranych przystankach tramwajowych w Warszawie wraz z budową infrastruktury zasilającej. W sumie zlecenie może objąć aż 101 tablic.

Zadanie podstawowe obejmuje 88 tablic, natomiast opcjonalne – 13 tablic. Zamówienie obejmuje także utrzymanie i obsługę serwisową, a także naprawy gwarancyjne. W zakres usług wchodzi zmiana nazw przystanków, czyszczenie i mycie tablic, wymiana kart SIM, usuwanie usterek i awarii. Więcej o zleceniu i lokalizacjach tablic tutaj.

Dziś (26 kwietnia) minął termin składania ofert. Wystartowały trzy firmy. Dysten wycenił zlecenie na 9,703 mln zł brutto, w tym 8,409 mln zł za zadanie podstawowe. Firma iqu Systems proponuje 10,987 mln zł brutto, w tym 9,541 mln zł za zadanie podstawowe. Sprint z kolei zaoferował 14,369 mln zł, w tym 12,760 mln zł za zadanie podstawowe. Budżet na ten cel wynosi 9,704 mln zł brutto, w tym 8,349 mln zł za zadanie podstawowe.

O wyborze zdecydują cena (90%), gwarancja (8%) oraz powłoka antygraffiti i antyplakatowa (2%). Najwięcej punktów będzie można otrzymać za zaoferowanie 84 miesięcy gwarancji. Tablice powinny zostać dostarczone i uruchomione w ciągu 15 miesięcy od zawarcia umowy.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5