Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Warszawa: Kolejne przystanki z elektroniczną informacją

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2014-07-08 14:15
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Warszawa: Kolejne przystanki z elektroniczną informacją
fot. WU
Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na rozbudowę systemu informacji pasażerskiej na przystankach. Zamówienie obejmuje ustawienie stu nowych tablic.

Przetarg obejmuje w sumie ustawienie stu tablic. Zgodnie z założeniami przetargu 29 nowych tablic powinno stanąć na przystankach wzdłuż trasy Dworzec Wileński – Żerań Wschodni, 15 na linii na Tarchomin (Młociny – Mehoffera), 11 na nowo budowanej trasie w ciągu Powstańców Śląskich (Bemowo-Ratusz – Radiowa), 14 na Obozowej (Zajezdnia Wola – Koło), 20 na al. Jana Pawła II (Kielecka – Kino Femina). Oprócz tego trzy tablice mają zostać zamontowane w rejonie węzła Dworzec Wileński, trzy w ciągu Prostej (Rondo ONZ – Rondo Daszyńskiego), cztery na terenie dzielnicy Bemowo (przystanki Orlich Gniazd i Marynin), a jedna przy Dworcu Wschodnim.

Tablice mają liczyć od 2 do 9 wierszy. Na pętlach Annopol, Żerań Wschodni, węzeł Młociny i przy Dworcu Wschodnim mają stanąć zbiorcze tablice. Zgodnie z założeniami system ma być rozbudowany do 31 października 2015 r. Wymagany minimalny okres gwarancji wynosi 60 miesięcy.

Przetarg obejmuje obsługą bieżącą w okresie obowiązywania gwarancji, wymaganą do prawidłowej pracy tablic. Głównym kryterium jest cena, w tym koszt napraw pozagwarancyjnych (60%). Pozostałe punkty można otrzymać za termin instalacji na trasie do Tarchomina i okres gwarancji (po 20%). Termin składania ofert mija 12 sierpnia br. Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT) wynosi 5,7 mln zł.

Nowe tablice powinny być kompatybilne z obecnie funkcjonującym SIP-em. W tej chwili tablice SIP-u funkcjonują w ciągu Grójeckiej i Al. Jerozolimskich (odcinek Bitwy Warszawskiej 1920 – Rondo Waszyngtona), Trasy W-Z (Cmentarz Wolski – Park Praski) oraz Targowej i al. Zielenieckiej (Kijowska – Rondo Waszyngtona).

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Metro odebrało system informacji. Będzie bardziej automatyczny

Komunikacja

Metro odebrało system informacji. Będzie bardziej automatyczny

Witold Urbanowicz 09 stycznia 2014

Tramwaje Warszawskie poprawiają informację w Swingach

Komunikacja

Tramwaje Warszawskie poprawiają informację w Swingach

Witold Urbanowicz 05 sierpnia 2013

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5