Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Warszawa: Jest aktualizacja projektu mostu Krasińskiego

Dalej Wstecz
Data publikacji:
28-07-2015
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Monitor

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
Warszawa: Jest aktualizacja projektu mostu Krasińskiego
mat. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych
Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie ogłosił przetarg na dokumentację projektową dla budowy Trasy Krasińskiego od pl. Wilsona do ul. Matki Teresy z Kalkuty, wraz z przeprawą mostową i torowiskiem tramwajowym.

Zadanie polega na opracowaniu aktualizacji dokumentacji projektowej oraz uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla budowy Trasy „Krasińskiego”.

Chodzi o dawno planowany odcinek od pl. Wilsona do ul. Matki Teresy z Kalkuty, wraz z przeprawą mostową i torowiskiem tramwajowym (etap I i II).Na zakres przedmiotu zamówienia składają się: prace przygotowawcze, aktualizacja projektu budowlanego, aktualizacja projektu wykonawczego. Wykonawca zobowiąże się także do uzyskania w imieniu zamawiającego decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań. 

Więcej na ten temat na portalu MONITOR, a w nim:
poznasz szczegóły przetargu
przeczytasz komentarz redaktora
poznasz dokładne kwoty przeznaczone na dokumentację projektową.

 Zapraszamy na III Kongres Infrastruktury Polskiej, który odbędzie się 8 października 2015 roku w Łodzi. W tym roku wśród poruszanych tematów znajdzie się między innymi rola funduszy prywatnych w budownictwie infrastrukturalnym oraz kwestia relacji między członkami procesu inwestycyjnego.

Więcej informacji o Kongresie znajdziesz tutaj.

   

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5