Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Warszawa: Bliżej przebudowy pl. Na Rozdrożu. Windy i brak przejść podziemnych

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2021-01-28 15:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa ZDM Warszawa

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Warszawa: Bliżej przebudowy pl. Na Rozdrożu. Windy i brak przejść podziemnych
fot. ZDM Warszawa
Efektem przebudowy pl. Na Rozdrożu maja być windy, dodatkowe przejścia naziemne zamiast podziemnych i szersze przystanki. ZDM w Warszawie ma już zatwierdzony projekt organizacji ruchu.

ZDM otrzymał już uzgodnioną organizację ruchu na pl. Na Rozdrożu. Dzięki temu projektant może teraz przygotowywać dokumentację wykonawczą, niezbędną do ogłoszenia przetargu na roboty budowlane. Jeśli wszystko pójdzie bez przeszkód, a radni przyznają pieniądze na realizację prac, przebudowa może ruszyć w drugiej połowie roku.

Co dokładnie się zmieni? Powstaną windy na przystanki autobusowe na Trasie Łazienkowskiej, umożliwiające wygodne przesiadki. Same przystanki będą przebudowane, poszerzone i częściowo otoczone zielenią.

Poprawi się komunikacja piesza i rowerowa. Powstaną nowe zebry dla pieszych przez wlot ul. Koszykowej i w osi al. Wyzwolenia. Zastąpią one przejścia podziemne. Powstanie łącznik rowerowy po zachodniej stronie placu i droga dla rowerów łącząca plac z wiaduktami nad Agrykolą (które również zostaną wyposażone w infrastrukturę rowerową).

Projekt organizacji ruchu. Większy rozmiar tutaj

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa: Będą windy na pl. Na Rozdrożu

Przestrzeń

Warszawa: Będą windy na pl. Na Rozdrożu

Redakcja 25 października 2017

Warszawa: Podziemia do lamusa. Będą kolejne pasy na pl. Na Rozdrożu

Przestrzeń

Warszawa: Podziemia do lamusa. Będą kolejne pasy na pl. Na Rozdrożu

Witold Urbanowicz 13 października 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5