Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

W Toruniu stanęły pierwsze biletomaty stacjonarne

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
22-07-2021
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa MZK Toruń

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
W Toruniu stanęły pierwsze biletomaty stacjonarne
fot. MZK Toruń
Pierwsze w Toruniu stacjonarne biletomaty stanęły na zintegrowanym węźle przesiadkowym na al. Jana Pawła II. Urządzenia stanęły oddzielnie na każdym z przystanków.

Biletomaty na nowym węźle, po jednym na każdej platformie przystankowej, zamontowano w ramach projektu unijnego związanego z przebudową układu torowo-drogowego w ul. Wały gen. Sikorskiego i al. św. Jana Pawła II.

– W urządzeniach można kupić wszystkie rodzaje biletów krótkookresowych MZK, czyli bilety jednoprzejazdowe, tygodniowe, weekendowe, grupowe i czasowe. Na razie nie ma możliwości zakupu karnetów i biletów długookresowych, czyli miesięcznych, kwartalnych i semestralnych – ta opcja będzie możliwa w późniejszym terminie. Płatności można dokonywać zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej – wyjaśnia Jarosław Więckowski, dyrektor Działu Projektów Infrastrukturalnych Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu.

Koszt zakupu biletomatów wraz z montażem to ok. 214,3 tys. zł. Wykonawcą jest Mera Systemy.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5