Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

W pobliżu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego powstanie przejście naziemne

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
13-10-2021
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa DRMG

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
W pobliżu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego powstanie przejście naziemne
fot. DRMG
Ogłoszono przetarg dotyczący budowy przejścia naziemnego w pobliżu przystanku tramwajowego „Uniwersytet Medyczny”. Dzięki inwestycji osoby z ograniczoną mobilnością będą mogły łatwiej i bezpieczniej dostać się w okolice placówek medycznych.

Zadanie przewiduje budowę przejścia naziemnego i przejazdu dla rowerów z sygnalizacją świetlną. Inwestycja wiązała się będzie także z przebudową peronów tramwajowych, chodnika i sieci trakcyjnej. Ponadto przejście zostanie oświetlone. W pobliżu przejścia zostanie nasadzony nowy trawnik.

Prace mają potrwać osiem miesięcy od daty podpisania umowy. Otwarcie ofert przewidziano 25 października.

Obecnie trwa budowa przejścia dla pieszych przy Bramie Wyżynnej, która jest połączona z remontem nawierzchni fragmentu Wałów Jagiellońskich. Koniec prac przewidziano w grudniu 2021 r.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5