Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

W Jelczu–Laskowicach szukają przewoźnika

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2016-10-14 15:27
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

W Jelczu–Laskowicach szukają przewoźnika
fot. Aktron/Wikimedia Commons, lic. CC 3.0Jelcz-Laskowice
Gmina Jelcz–Laskowice rozpisała przetarg na trzyletnią obsługę linii autobusowych. Wartość usługi zamawiający ocenia na blisko 5 mln zł. Na oferty czeka do 22 listopada.

W okolicach Jelcza –Laskowic kursuje osiem linii autobusowych na, które rozpisano przetarg. Ponumerowano je od 1 do 6, a dwie dodatkowe linie to warianty linii 3 i 4 (oznaczone w rozkładach symbolami 3 bis i 4 bis). Zamawiający bardzo dokładnie opisał ilość kilometrów jaką każdego dnia mają przejechać autobusy, które w założeniu powinny kursować w dni powszednie (od 110 km dziennie dla linii nr 6 do 348 km dla linii nr 4). Dodatkowo „4” ma również kursować w soboty. W dokumentacji przetargowej zaznaczono, że w ferie zimowe i w wakacje liczba przejechanych kilometrów zmniejszy się mniej więcej o ¼.

W sumie całe zamówienie przewidziano na przejechanie 740 450 km w ciągu trzech lat, od stycznia przyszłego roku, do końca grudnia 2019 r. oznacza to, z drobnymi różnicami, ok. 247 tys. km rocznie. Urzędnicy wycenili wartość zamówienia na 1 101 127 euro, czyli ok. 5 mln zł.

Do obsługi tych linii zamawiający wymaga minimum ośmiu autobusów. Wspomniana linia nr 4, która jako jedyna ma charakter miejski, bo w całości obsługuje właśnie Jelcz–Laskowice, oraz linia 4 bis, wymagają dwóch pojazdów które pomieszczą minimum 70 pasażerów oraz jednego zastępczego. Pozostałe linie mogą być obsługiwane sześcioma krótszymi autobusami które pomieszczą minimum 45 pasażerów. W tym wypadku wymagane są jednak dwa zastępcze pojazdy.

Od oferentów wymagane jest doświadczenie w postaci wykonania w ciągu ostatnich trzech lat przynajmniej dwóch usług polegających na przewozie pasażerów o wartości minimum 1 mln zł.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Inowrocław szuka przewoźnika dla komunikacji podmiejskiej

Komunikacja

Inowrocław szuka przewoźnika dla komunikacji podmiejskiej

Jakub Dybalski 07 października 2016

Gdańsk szuka przewoźnika na osiem lat

Komunikacja

Gdańsk szuka przewoźnika na osiem lat

Jakub Dybalski 07 października 2016

Oborniki szukają operatora komunikacji

Komunikacja

Oborniki szukają operatora komunikacji

Witold Urbanowicz 06 października 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5