Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

W Bielsku Podlaskim stanie nowy dworzec. Rusza przetarg

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-04-10 17:08
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

W Bielsku Podlaskim stanie nowy dworzec. Rusza przetarg
mat. PKP SA
PKP SA rozpisały przetarg na budowę nowego dworca systemowego w Bielsku Podlaskim przy linii kolejowej nr 32 Czeremcha – Białystok. Obiekt zostanie oddany w przyszłym roku.

W ramach środków dla Polski Wschodniej przebudowywanych bądź wybudowanych zostanie dziesięć dworców. Szacunkową wartość inwestycji określono na 117,6 mln zł netto. Niedawno ruszył przetarg dla dworca systemowego w Nidzicy, a teraz również w Bielsku Podlaskim przy linii nr 32 Czeremcha – Białystok. W obu miejscowościach staną budynki zrealizowane w oparciu o zuniformizowany projekt własny PKP SA.

Przedmiotem zamówienia jest wyburzenie istniejącego dworca autobusowo-kolejowego z 1987 r., postawienie tymczasowego obiektu, wybudowanie nowego budynku w formule dworca systemowego, uzyskanie wszelkich pozwoleń, a także przebudowę otoczenia dworca. Nowy budynek zostanie utrzymany w tonacji szarej, na zewnątrz przewidziano też barwną szklaną mozaikę. 

Termin składania ofert mija 17 maja. Jedynym kryterium wyboru jest cena. Projekt wykonawczy ma powstać w ciągu 5 tygodni od podpisania umowy. Na realizację prac przeznaczono 48 tygodni od momentu przekazania terenu budowy.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Rusza przetarg na budowę dworca w Nidzicy

Przestrzeń

Rusza przetarg na budowę dworca w Nidzicy

Witold Urbanowicz 09 kwietnia 2018

Rusza przetarg na budowę dworca systemowego w Oświęcimiu

Przestrzeń

Rusza przetarg na budowę dworca systemowego w Oświęcimiu

Witold Urbanowicz 16 marca 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5