Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

W Białymstoku powstanie przejście podziemne przy ul. Kolejowej i Zwycięstwa

Dalej Wstecz
Autor:

Magdalena Romanowska

Data publikacji:
2020-08-11 11:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Transport Publiczny/UM Białystok

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

W Białymstoku powstanie przejście podziemne przy ul. Kolejowej i Zwycięstwa
fot. Google Maps
Miasto Białystok ogłosiło przetarg na zaprojektowanie i budowę pieszo-rowerowego przejścia podziemnego przejścia pod torami PKP w Białymstoku wraz z przebudową ulic Kolejowej i Zwycięstwa w rejonie dworca PKP.

Przedmiotem przetargu jest opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do przeprowadzenia robót budowlanych oraz wykonanie robót budowlanych polegających na budowie przejścia podziemnego pieszo-rowerowego pod torami PKP w Białymstoku wraz z przebudową ulicy Kolejowej i Zwycięstwa w rejonie dworca PKP i niezbędną infrastrukturą techniczną.

Jest to część budowy intermodalnego węzła komunikacyjnego w Białymstoku. Wykonawca będzie musiał również skoordynować prace z planowaną przez PKP PLK przebudową linii E75 na odcinku Czyżew – Białystok. Szacunkowa wartość zadania wynosi 31 mln zł. Zamówienie będzie obowiązywało w okresie od 30 października 2020 r. do 30 czerwca 2023 r.

Zamawiający jako kryteria wyboru najkorzystniejszej oferty przyjął okres gwarancji (30 proc.), doświadczenie kierownika (10 proc.) oraz cenę (60 proc.). Termin składania ofert w przetargu mija 15 września 2020 r.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5