Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Volvo dostarczy elektryki i hybrydy do Inowrocławia?

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-01-31 12:58
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Volvo dostarczy elektryki i hybrydy do Inowrocławia?
fot. MPK Inowrocław
Inowrocław otworzył oferty w przetargu na dostawę ośmiu autobusów z napędem elektrycznym oraz ośmiu autobusów z napędem hybrydowym wraz z systemem ładowania na terenie zajezdni autobusowej. O zamówienie ubiegają się Volvo i częściowo Ursus Bus.

Zamówienie jest podzielone na dwie części – oddzielnie dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Więcej o specyfikacji zamówienia pisaliśmy tutaj.

W ramach pierwszej części ma być dostarczone osiem elektrobusów o długości 11,5-12,2 m. W zakres zamówienia wchodzą dostawa i montaż ładowarek na terenie zajezdni autobusowej .O to zamówienie ubiega się dwóch producentów. Volvo zaproponował 20,53 mln zł brutto, natomiast Ursus Bus – 21,71 mln zł brutto. Zamawiający przeznaczył na ten cel kwotę w wysokości 21,06 mln zł brutto. Producenci zadeklarowali dostawy do 15 grudnia 2018 r.

Druga część zamówienia zakłada dostawę ośmiu autobusów hybrydowych o długości 11,8-12,15 m. W zakres zamówienia wchodzi dostawa i montaż ładowarek na terenie zajezdni autobusowej. O tę częśc zamówienia ubiega się jedynie Volvo, które zaproponowało kwotę w wysokości 18,69 mln zł brutto. Mieści się ona w budżecie zamawiającego, określonego na kwotę 18,74 mln zł brutto. Autobusy miałyby przyjechac do końca października 2018 r.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Inowrocław kupuje osiem elektryków i osiem hybryd

Komunikacja

Inowrocław kupuje osiem elektryków i osiem hybryd

Witold Urbanowicz 11 grudnia 2017

Inowrocław chce wymienić tabor na w pełni ekologiczny

Komunikacja

Inowrocław chce wymienić tabor na w pełni ekologiczny

Martyn Janduła 27 kwietnia 2016

Połowa inowrocławskich autobusów zasilana alternatywnie

Komunikacja

Połowa inowrocławskich autobusów zasilana alternatywnie

Witold Urbanowicz 16 września 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5