Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

V Kongres Czystego Powietrza już w lutym 2022!

Dalej Wstecz
Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2021-12-20 09:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

V Kongres Czystego Powietrza już w lutym 2022!
fot. Pixabay
Dotychczasowe edycje Kongresu Czystego Powietrza, które odbyły się w latach 2018-2021 w Warszawie współorganizowane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR, Województwo Mazowieckie i Mazowiecką Agencję Energetyczną spotkały się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli samorządów i ekspertów związanych z tematyką zanieczyszczeń powietrza oraz pozytywnym odbiorem ze strony uczestników. W dniach 17-18 lutego 2022 odbędzie się po raz piąty.

Wydarzenie stało się istotną platformą komunikacji i wymiany doświadczeń w zakresie ochrony powietrza w Polsce i walce ze smogiem. Kolejna edycja wydarzenia poświęcona będzie takim zagadnieniom jak: finansowanie działań i inwestycje w czyste powietrze, walka z ubóstwem energetycznym, strefy czystego transportu i wyzwania dla transportu publicznego, wpływ czystego powietrza na zdrowie, czy edukacja mieszkańców i rola społeczeństwa w tym procesie. Do udziału merytorycznego w Kongresie zaproszeni zostali przedstawiciele administracji centralnej, urzędów i instytucji zajmujących się ochroną środowiska w Polsce, przedstawiciele samorządów, gmin, miast a także organizacji pozarządowych i stowarzyszeń działających na rzec poprawy jakości w Polsce. Podobnie jak w poprzednio, V Kongres Czystego Powietrza odbędzie się w całości online, a wszyscy zainteresowani otrzymają dostęp do bezpłatnej ogólnodostępnej transmisji wydarzenia. Więcej informacji o Kongresie można znaleźć na stronie: https://kongresczystegopowietrza.pl/

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa. Pierwsze drzewa na Placu pięciu rogów

Przestrzeń

Warszawa. Pierwsze drzewa na Placu pięciu rogów

Łukasz Malinowski 15 grudnia 2021

Brno: Škoda dostarczyła pierwsze nowe trolejbusy

Komunikacja

Brno: Škoda dostarczyła pierwsze nowe trolejbusy

simetra 15 grudnia 2021

Polski Alarm Smogowy: System znakowania samochodów wzorujmy na Francji

Prawo & Finanse

Polski Alarm Smogowy: System znakowania samochodów wzorujmy na Francji

Roman Czubiński 15 grudnia 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5