Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

V Kongres Czystego Powietrza – to już jutro!

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
16-02-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
V Kongres Czystego Powietrza – to już jutro!
Dotychczasowe edycje Kongresu Czystego Powietrza, które odbyły się w latach 2018-2021 w Warszawie współorganizowane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR, Województwo Mazowieckie i Mazowiecką Agencję Energetyczną spotkały się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli samorządów i ekspertów związanych z tematyką zanieczyszczeń powietrza oraz pozytywnym odbiorem ze strony uczestników. Organizatorzy wierzą, że podobnie będzie i tym razem, a dzięki ogólnodostępnej transmisji online uda się dotrzeć do jeszcze szerszego grona osób zaangażowanych w sprawy jakości powietrza w Polsce.

Kongres Czystego Powietrza stanowi platformę komunikacji i wymiany doświadczeń w zakresie ochrony powietrza w Polsce i walki ze smogiem. Kolejna edycja wydarzenia poświęcona będzie takim zagadnieniom jak: finansowanie działań i inwestycje w czyste powietrze, walka z ubóstwem energetycznym, strefy czystego transportu i wyzwania dla transportu publicznego, wpływ czystego powietrza na zdrowie, czy edukacja mieszkańców i rola społeczeństwa w tym procesie. Udział merytoryczny w Kongresie potwierdzili przedstawiciele administracji centralnej, urzędów i instytucji zajmujących się ochroną środowiska, samorządowcy – burmistrzowie i wójtowie, reprezentanci organizacji pozarządowych i stowarzyszeń działających na rzec poprawy jakości w Polsce.

Podobnie jak w poprzednio, V Kongres odbędzie się w całości online, ogólnodostępna transmisja wydarzenia odbędzie się na stronie głównej portalu transport-publiczny.pl

Program wydarzenia i możliwość rejestracji udziału są dostępne na https://kongresczystegopowietrza.pl/
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Duisburg kupi autobusy wodorowe Solarisa

Komunikacja

Ciechocinek kończy dworzec i zapowiada komunikację autobusową

Przestrzeń

Prof. Samoliński: Walka ze smogiem ocali miliony ludzi rocznie

Przestrzeń

Zobacz również:

Duisburg kupi autobusy wodorowe Solarisa

Komunikacja

Ciechocinek kończy dworzec i zapowiada komunikację autobusową

Przestrzeń

Prof. Samoliński: Walka ze smogiem ocali miliony ludzi rocznie

Przestrzeń

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5