Partnerzy serwisu:
Mobilność

Uber zafunduje uczestnikom XII Kongresu Transportu Publicznego i Technologii Miejskich bezpłatne przejazdy

Dalej Wstecz
Data publikacji:
27-04-2023
Ostatnia modyfikacja:
27-04-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

MOBILNOŚĆ
Uber zafunduje uczestnikom XII Kongresu Transportu Publicznego i Technologii Miejskich bezpłatne przejazdy
Fot. Uber
Po Hitachi, Metrze Warszawskim czy Trapeze Uber został partnerem XII Kongresu Transportu Publicznego i Technologii Miejskich. Przedstawiciele Ubera w debacie m.in. z władzami miasta i trzecim sektorem będą przekonywać, że dbają o bezpieczeństwo pasażerów w przewozach z aplikacji mobilnych.

Dwunasta edycja Kongresu Transportu Publicznego i Technologii Miejskich odbędzie się 16 maja 2023 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W Kongresie potwierdzili udział m.in. aktywista miejski Jan Śpiewak, Paulina Matysiak z partii Razem, prezes SKM w Warszawie, prezes Metra Warszawskiego czy znany pieśniarz i gitarzysta, Roman Roczeń. Udział w Kongresie jest bezpłatny. Organizatorami wydarzenia jest Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal transport-publiczny.pl.

Wśród zagadnień, które zostaną szczegółowo omówione podczas tegorocznej edycji wydarzenia, znajdą się smart city, mikromobilność, aplikacje i nowe technologie, pomysły polityków na rozwój transportu publicznego, rosnące koszty a rozwój oferty przewozowej, ekosystem technologii w miastach, mobilność miejska a neutralność klimatyczna, bezpieczeństwo w aplikacjach taksówkarskich czy lokalne inicjatywy, dialog i zarządzanie komunikacją z mieszkańcami.

W debatach Kongresu wezmą udział prezydenci i burmistrzowie polskich miast, szefowie zarządów transportu miejskiego, przedstawiciele publicznych instytucji, parlamentarzyści, akademicy i przedsiębiorcy rozwijający najważniejsze technologie, z których korzystają mieszkańcy polskich miast. Jeśli Państwa firma, organizacja lub inny podmiot chciałaby wziąć udział w kongresowych dyskusjach i nawiązać kontakty w samorządach z całej Polski, zapraszamy do kontaktu.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.kongrestransportupublicznego.pl.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5