Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Tylko ARP chce dostarczyć autobusy dla Malczyc

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Rösler

Data publikacji:
2022-05-25 12:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Tylko ARP chce dostarczyć autobusy dla Malczyc
fot. ARP
Gmina Malczyce otworzyła oferty w przetargu na dostawę autobusów elektrycznych, a także budowę farmy fotowoltaicznej. Autobusy chce dostarczyć wyłącznie ARP, a samo zamówienie jest dofinansowane z Polskiego Ładu.

Kilka tygodni temu opisywaliśmy szeroko przetarg na zakup autobusów elektrycznych oraz budowę farmy fotowoltaicznej, który został rozpisany przez gminę Malczyce. Samorząd uruchomił jedno zbiorcze postępowanie, które podzielono na dwie części, osobno na autobusy elektryczne, a także osobno dla budowy farmy fotowoltaicznej.

W każdym z dwóch części całego postępowania wpłynęło po jednej ofercie. Dwa autobusy elektryczne o długości od 8,5 do 9,5 metra, chce dostarczyć tylko ARP, producent autobusu Pilea. Producent wycenił to zadanie na nieco ponad 4,098 miliona złotych. Budżet zamawiającego na tę część zadania wynosi 4,1 miliona złotych, tak więc złożona oferta mieści się zakładanym budżecie.

Budową farmy fotowoltaicznej także jest zainteresowany tylko jeden podmiot, a dokładniej firma Wasta, która chce wykonać zamówienie za niespełna 1,895 miliona złotych. Budżet na tę część zadania wynosi 1,9 miliona złotych. Jak widać więc, obie oferty mieszczą się w budżetach, tak więc rozstrzygnięcie przetargu powinno być formalnością.

Zadanie jest w znacznym stopniu dofinansowane z pierwszej edycji programu inwestycji strategicznych, tzw. Polskiego Ładu.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Autosan z kolejną umową na elektrobusy dla Częstochowy

Przestrzeń

Autosan z kolejną umową na elektrobusy dla Częstochowy

Witold Urbanowicz 07 czerwca 2022

Łomża ponawia przetarg na elektrobusy

Komunikacja

Łomża ponawia przetarg na elektrobusy

Jakub Rösler 03 czerwca 2022

MZK Toruń odbiera pierwsze elektrobusy

Komunikacja

MZK Toruń odbiera pierwsze elektrobusy

Jakub Rösler 01 czerwca 2022

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5