Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Tramwaje Warszawskie zmodernizują trasę na Żerań Wschodni

Dalej Wstecz
Data publikacji:
06-02-2015
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Tramwaje Warszawskie zmodernizują trasę na Żerań Wschodni
fot. Cezary p, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commonsulica Annopol
Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na przebudowę (modernizację) trasy tramwajowej na odcinku Dworzec Wileński – Żerań Wschodni. Prace rozpoczną się w czerwcu br. i potrwają do połowy kwietnia 2016 r.

Przetarg na modernizację trasy Dworzec Wileński – Żerań Wschodni ma charakter kompleksowy. – Zależy nam na tym, żeby ten bardzo ważny odcinek tramwajowy był dostępny dla mieszkańców przez wiele lat. To jest ten moment, żeby Tramwaje Warszawskie rozpoczęły tę inwestycję. Największą zmianą będzie to, że dla tramwajów będzie wytyczony oddzielny pas. One nie będą już w pasie ruchu w okolicach Dworca Wileńskiego – mówi Bartosz Milczarczyk, rzecznik Urzędu Miasta.

Zakres prac obejmuje budowę lub przebudowę torowiska o konstrukcji bezpodsypkowej o długości ok. 4,9 km toru pojedynczego oraz przebudowę torowiska o konstrukcji podsypkowej o długości ok. 2,6 km toru pojedynczego. Oprócz tego do zadań wykonawcy będą należeć roboty branży konstrukcyjnej, torowej, drogowej, elektrycznej, teletechnicznej, wodociągowej i kanalizacyjnej wraz z usunięciem kolizji z istniejącą infrastrukturą.

Termin składania ofert mija 17 lutego br. Rozpoczęcie prac przewidziano na 1 czerwca 2015 r., natomiast zakończenie do 15 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji na ten temat w Monitorze! Zapraszamy do naszego nowego serwisu!
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5