Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Tramwaje Warszawskie z ofertami na priorytet na Radiowej i Dywizjonu 303

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-01-24 14:58
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Tramwaje Warszawskie z ofertami na priorytet na Radiowej i Dywizjonu 303
fot. Tramwaje Warszawskie
Tramwaje Warszawskie otworzyły oferty w przetargu na projekt oraz wdrożenie sterowania ruchem w ciągu Radiowej i Dywizjonu 303. Wpłynęły trzy oferty na kwoty od 2,5 mln zł do 2,8 mln zł. Zamówienie ma zostać wykonane w terminie 490 dni od podpisania umowy.

Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na zaprojektowanie, dostawę i wdrożenie systemu sterowania ruchem z priorytetem dla tramwajów w ciągu ulicy Radiowej na odcinku od ul. Powstańców Śląskich do ul. Dywizjonu 303, a także w ciągu ul. Dywizjonu 303 na odcinku od Radiowej do ul. Marynin. Zmianami zostanie objętych pięć skrzyżowań – Radiowej z Powstańców Śląskich, Szadkowskiego, Wrocławską oraz Dywizjonu 303, a także Dywizjonu 303 z ul. Marynin (przejazd ukośny). Prace obejmą m.in. przebudowę sygnalizacji i oświetlenia ulicznego, a także wdrożenie nowej organizacji ruchu, w tym w zakresie przejazdów rowerowych.

Termin składania ofert minął 16 stycznia 2018 r. Wystartowały trzy firmy. Dynniq Poland z Modlniczki jest w stanie wykonać prace za 2,448 mln zł brutto, Siemens za 2,522 mln zł brutto, natomiast olsztyński Sprint za 2,835 mln zł brutto. Cena decyduje o wyborze w 85%, a pozostałe punkty można dostać za gwarancję – tutaj jednak wszystkie podmioty zaproponowały 60-miesięczny okres. Zamawiający planował przeznaczyć na zamówienie kwotę 2,744 mln zł brutto.

Na realizację całego zamówienia przeznaczono 490 dni, co uwzględnia także kalibrację systemu. Prace mają być prowadzone przy zachowaniu zasady maksymalnego ograniczenia utrudnień.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Tramwaje Warszawskie wdrożą priorytet na Radiowej i Dywizjonu 303

Komunikacja

Tramwaje Warszawskie wdrożą priorytet na Radiowej i Dywizjonu 303

Witold Urbanowicz 13 grudnia 2017

Jak korzystać z systemów sterowania ruchem?

Komunikacja

Jak korzystać z systemów sterowania ruchem?

Roman Czubiński 12 listopada 2017

Łódzka reforma komunikacyjna: Stan obecny nie jest ostateczny

Komunikacja

Łódzka reforma komunikacyjna: Stan obecny nie jest ostateczny

Roman Czubiński 08 listopada 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5