Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Tramwaje Warszawskie wdrożą priorytet na Radiowej i Dywizjonu 303

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-12-13 13:20
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Tramwaje Warszawskie wdrożą priorytet na Radiowej i Dywizjonu 303
fot. Tramwaje Warszawskie
Tramwaje Warszawskie prowadzą teraz przetarg na projekt o wdrożenie sterowania ruchem w ciągu Radiowej i Dywizjonu 303. Zamówienie ma zostać wykonane w terminie 490 dni od podpisania umowy.

Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na zaprojektowanie, dostawę i wdrożenie systemu sterowania ruchem z priorytetem dla tramwajów w ciągu ulicy Radiowej na odcinku od ul. Powstańców Śląskich do ul. Dywizjonu 303, a także w ciągu ul. Dywizjonu 303 na odcinku od Radiowej do ul. Marynin. Zmianami zostanie objętych pięć skrzyżowań – Radiowej z Powstańców Śląskich, Szadkowskiego, Wrocławską oraz Dywizjonu 303, a także Dywizjonu 303 z ul. Marynin (przejazd ukośny). Prace obejmą m.in. przebudowę sygnalizacji i oświetlenia ulicznego, a także wdrożenie nowej organizacji ruchu, w tym w zakresie przejazdów rowerowych..

Termin składania ofert mija 16 stycznia 2018 r. W postępowaniu mogą brać udział podmioty, które w ostatnich trzech latach zrealizowały dostawę i instalację nie mniej niż pięć sterowników sygnalizacji świetlnej wraz z oprogramowaniem – z zastosowaniem algorytmów sterowania akomodacyjnego wykorzystujących detekcję tramwajów. O wyborze zadecydują cena (85%) oraz okres gwarancji (15%).

Na realizację całego zamówienia przeznaczono 490 dni, co uwzględnia także kalibrację systemu. Prace mają być prowadzone przy zachowaniu zasady maksymalnego ograniczenia utrudnień. Wartość zamówienia szacowana jest na 2,23 mln zł netto.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Jak korzystać z systemów sterowania ruchem?

Komunikacja

Jak korzystać z systemów sterowania ruchem?

Roman Czubiński 12 listopada 2017

Łódzka reforma komunikacyjna: Stan obecny nie jest ostateczny

Komunikacja

Łódzka reforma komunikacyjna: Stan obecny nie jest ostateczny

Roman Czubiński 08 listopada 2017

Chorzów. Zmodernizowany tramwaj ma imię. Gucio [ZDJĘCIA]

Komunikacja

Chorzów. Zmodernizowany tramwaj ma imię. Gucio [ZDJĘCIA]

jd/inf. pras. 25 sierpnia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5