Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Tramwaje Warszawskie przebudują odcinek trasy na al. Jana Pawła II

Dalej Wstecz
Data publikacji:
26-06-2015
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Tramwaje Warszawskie przebudują odcinek trasy na al. Jana Pawła II
fot. Mikiapole3, lic. CC BY-SA 3.0 Warszawikia
Tramwaje Warszawskie prowadzą przetarg na przebudowę odcinka trasy tramwajowej w ciągu al. Jana Pawła II pomiędzy rondem ONZ a Elektoralną. Prace zaplanowane są na jesień. Zainteresowanych postępowaniem jest sześć firm.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ciągu al. Jana Pawła II na odcinku Rondo ONZ – ul. Elektoralna, polegających na przebudowie trasy tramwajowej. Prace mają charakter kompleksowy i obejmują branżę konstrukcyjną, drogową, torową, elektryczną, teletechniczną, ciepłowniczą, wodociągową i kanalizacyjną wraz z usunięciem kolizji z istniejącą infrastrukturą. Inwestycja zakłada przebudowę torowiska o konstrukcji bezpodsypkowej, o łącznej długości około 1,6 kilometra toru pojedynczego.

Niedawno minął termin składania wniosków o udział w postępowaniu. Zgłosiło się sześć podmiotów. – Obecnie trwa sprawdzanie wniosków – informuje Michał Powałka, rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich. O wyborze zdecyduje przede wszystkim cena (90%). Termin rozpoczęcia określono na 31 sierpnia, a zakończenia na 30 listopada br.

Więcej informacji, w tym lista firm, na portalu Monitor.


Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5