Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Tramwaje Śląskie z ofertami na remont torów w Katowicach Szopienicach

Dalej Wstecz
Data publikacji:
30-11-2022
Ostatnia modyfikacja:
24-01-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Tramwaje Śląskie z ofertami na remont torów w Katowicach Szopienicach
fot. Google Maps
Tramwaje Śląskie otworzyły oferty w przetargu na kolejny remont w Katowicach. Inwestycją zostanie objęty ok. 600-metrowy odcinek torowiska w Szopienicach na trasie w kierunku Mysłowic i Sosnowca.

Przedmiotem prac jest przebudowa torowiska tramwajowego w ul. Obrońców Westerplatte w Katowicach na odcinku od ul. Korczaka do ul. Wańkowicza. W sumie to ok. 600 metrów torowiska (tj. ok.1185 mtp). Torowisko jest wydzielone z jezdni.

Prace obejmą remont mostu nad Rawą, przebudowę sygnalizacji z uwzględnieniem priorytetu dla tramwajów, wykonanie przystanku wiedeńskiego na Szopienicach Poczcie, przebudowę chodników, zabudowę systemu smarowania szyn, przebudowę i budowę systemu odwodnienia.

Dzisiaj (30 listopada) minął termin składania ofert. Wystartowało sześć firm. KZN Rail jest gotów wykonać prace za 9,951 mln zł brutto, TOR-Krak – 10,500 mln zł, Ambet – 10,827 mln zł, PORR – 11,390 mln zł, ZUE – 11,894 mln zł, Tor-Kar-Sson – 12,690 mln zł. Budżet na ten cel wynosi 13,855 mln zł brutto.

O wyborze zdecydują cena (80%), okres gwarancji (10%), doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (10%). Na realizację prac przeznaczono siedem miesięcy. inwestycja będzie realizowana przy maksymalnym utrzymaniu ruchu tramwajowego. Wyłączenie ruchu będzie traktowane jako okoliczność wyjątkowa.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5