Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Tramwaje Śląskie wyremontują tory w Katowicach Szopienicach

Dalej Wstecz
Data publikacji:
31-10-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Tramwaje Śląskie wyremontują tory w Katowicach Szopienicach
fot. Google Maps
Tramwaje Śląskie rozpoczną kolejny remont w Katowicach. Inwestycją zostanie objęty ok. 600-metrowy odcinek torowiska w Szopienicach na trasie w kierunku Mysłowic i Sosnowca.

Przedmiotem prac jest przebudowa torowiska tramwajowego w ul. Obrońców Westerplatte w Katowicach na odcinku od ul. Korczaka do ul. Wańkowicza. W sumie to ok. 600 metrów torowiska (tj. ok.1185 mtp). Torowisko jest wydzielone z jezdni.

Prace obejmą remont mostu nad Rawą, przebudowę sygnalizacji z uwzględnieniem priorytetu dla tramwajów, wykonanie przystanku wiedeńskiego na Szopienicach Poczcie, przebudowę chodników, zabudowę systemu smarowania szyn, przebudowę i budowę systemu odwodnienia.

Termin składania ofert mija 30 listopada. O wyborze zdecydują cena (80%), okres gwarancji (10%), doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (10%).

Na realizację prac przeznaczono siedem miesięcy. inwestycja będzie realizowana przy maksymalnym utrzymaniu ruchu tramwajowego. Wyłączenie ruchu będzie traktowane jako okoliczność wyjątkowa.


mat. Tramwaje Śląskie
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5