Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Tramwaje Śląskie wyremontują tory na Kasprzaka w Dąbrowie Górniczej

Dalej Wstecz
Data publikacji:
30-08-2018
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Tramwaje Śląskie wyremontują tory na Kasprzaka w Dąbrowie Górniczej
fot. Google
Tramwaje Śląskie przygotowują się do realizacji kolejnej części projektu unijnego związanego z modernizacją sieci. Spółka ogłosiła właśnie przetarg na przebudowę wydzielonej trasy tramwajowej w Dąbrowie Górniczej wzdłuż ul. Kasprzaka.

Przedmiotem przetargu jest przebudowa torowiska tramwajowego wydzielonego w ciągu ul. Kasprzaka w Dąbrowie Górniczej od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Zaplecze. Łączna długość torów przewidzianych do przebudowy wynosi ok. 5800 metrów toru pojedynczego.

Prace mają charakter kompleksowy i obejmą także wymianę słupów trakcyjnych z siecią oraz perony przystankowe. Torowisko od ul. Zaplecze do al. Piłsudskiego ma zostać wykonane jako torowisko podwójne wydzielone na strunobetonowych podkładach z przytwierdzeniem sprężystym szyn typu SB. Przejazdy torowo-drogowe i przejścia dla pieszych powinny zostać wykonane w technologii bezpodsypkowej na prefabrykowanych płytach torowych.

Termin składania ofert mija 9 października. O wyborze zdecydują cena (80%), gwarancja (10%) oraz doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (10%). Na realizację przeznaczono 15 miesięcy. Zamawiający wymaga, aby inwestycja była realizowana przy maksymalnym zachowaniu ruchu tramwajowego z podziałem na odcinki jednotorowe.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5