Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Sześć ofert na dworzec Zajezierze koło Dęblina

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-01-31 16:01
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Sześć ofert na dworzec Zajezierze koło Dęblina
mat. PKP SA
PKP SA otworzyły oferty w przetargu na remont i przebudowę dworca Zajezierze k. Dęblina przy linii kolejowej nr 26 Łuków – Radom. O zamówienie ubiega się sześć podmiotów.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dworca kolejowego Zajezierze k. Dęblina. W ramach praca zostać przywrócona historyczna bryła dworca – z podcieniami, lukarnami dachowymi, kominami. Budynek zachowa funkcję obsługi pasażerów. Podróżni będą mieli do dyspozycji hol, poczekalnię, toalety oraz strefę dziecka. Więcej o remoncie pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj (30 stycznia) minął termin składania ofert. Wystartowało sześć firm. Najtańszą ofertę złożyła firma Texom z Krakowa i opiewa ona na kwotę 8,484 mln zł brutto. To niewiele więcej, niż zakładał budżet, określony na kwotę 8,318 mln zł brutto. Merx z Białegostoku proponuje 9,501 mln zł brutto, T4B Budownictwo z Warszawy – 9,978 mln zł brutto, Torpol z Poznania – 11,357 mln zł brutto, PK Pożarski Budownictwo z Białegostoku – 11,537 mln zł brutto, a Max-Bud Grzegorz Pawłowski z Lublina – 16,642 mln zł brutto.

Jedynym kryterium wyboru jest cena. Na realizację zamówienia przeznaczono 56 tygodni. Szacowana wartość zamówienia to 8,1 mln zł netto.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
PKP SA przygotowują remont dworca w Życzynie

Przestrzeń

PKP SA przygotowują remont dworca w Życzynie

Witold Urbanowicz 29 stycznia 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5