Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Szczecin z ofertami na remont torów od Niebuszewa do pl. Żołnierza

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-05-14 10:45
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Szczecin z ofertami na remont torów od Niebuszewa do pl. Żołnierza
wiz. TS
Tramwaje Szczecińskie otworzyły oferty w przetargu na przebudowę dwóch tras – od pętli Niebuszewo do pl. Żołnierza Polskiego oraz w ciągu pl. Żołnierza Polskiego, Matejki, Piłsudskiego do pl. Rodła. Prace potrwają niespełna dwa lata.

Przedmiotem przetargu jest przebudowa trasy tramwajowej od pętli Niebuszewo do pl. Żołnierza Polskiego w ciągu Asnyka, Kołłątaja i al. Wyzwolenia oraz w ciągu pl. Żołnierza Polskiego, Matejki, Piłsudskiego do pl. Rodła. W sumie to ok. 8034 metrów toru pojedynczego. Szczegółowo o zakresie prac pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj (14 maja) minął termin składania ofert. W postępowaniu wpłynęły trzy oferty. W budżecie określony na kwotę 185,222 mln zł brutto zmieściła się jedynie firma ZUE, która jest gotowa wykonać prace za 174,430 mln zł brutto. Torpol proponuje 186,587 mln zł brutto. Budimex natomiast proponuje wykonanie prac za 208,923 mln zł brutto.

O wyborze zdecydują cena (60%), okres obowiązywania rękojmi (20%), doświadczenie kierownika budowy (20%). Na realizację zadania przeznaczono 720 dni, czyli blisko dwa lata. Jak informuje zamawiający, zadanie jest skomplikowane i wymagające, zostanie podzielone na kilka etapów.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Szczecin: Węzeł Głębokie – postępują prace

Przestrzeń

Szczecin: Węzeł Głębokie – postępują prace

Redakcja 28 kwietnia 2020

Szczecin: Trwają prace torowe na placu Grunwaldzkim

Przestrzeń

Szczecin: Trwają prace torowe na placu Grunwaldzkim

Redakcja 14 kwietnia 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5