Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Szczecin z ofertami na przebudowę węzła Głębokie

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-11-04 11:20
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Szczecin z ofertami na przebudowę węzła Głębokie
mat. UM Szczecin
Szczecińskie Inwestycje Miejskie otworzyły oferty w przetargu na budowę węzła przesiadkowego Głębokie. Zakres obejmuje budowę pętli autobusowo-tramwajowej z poczekalnią, a także przebudowę okolicznego układu drogowego.

Przedmiotem zamówienia jest budowa węzła przesiadkowego Głębokie. Zakres inwestycji obejmuje przebudowę układu drogowego, w tym skrzyżowania ulic Kupczyka, Wojska Polskiego, Zegadłowicza, Miodowej, przebudowę pętli tramwajowo-autobusowej, przebudowę parkingu dla samochodów osobowych po stronie południowo-zachodniej oraz przebudowę ul. Kupczyka do granicy administracyjnej Szczecina. Więcej o zakresie pisaliśmy tutaj.

W przetargu wpłynęły trzy oferty. Strabag jest gotowy wykonać prace za 65,8 mln zł brutto. Konsorcjum Roverpol i Rover Infastructuraes złożyło ofertę na 77,4 mln zł brutto, Budimex zaproponował 83,6 mln zł brutto. Kwota, jaką Szczecin zamierzał wydać, to 63,9 mln zł.

O wyborze decydują cena (60%), okres obowiązywania rękojmi i gwarancji (20%), a także wysokość kary umownej za każdy dzień opóźnienia w wykonaniu przedmiotu umowy (20%). Wszyscy zaproponowali karę w wysokości 10 tys. zł i 72-miesięczną gwarancję. Na realizację prac przeznaczono 24 miesiące.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Jest wykonawca węzła przesiadkowego w Goleniowie

Przestrzeń

Jest wykonawca węzła przesiadkowego w Goleniowie

Przemysław Farsewicz 29 października 2019

Gliwice z przetargiem na centrum przesiadkowe

Przestrzeń

Gliwice z przetargiem na centrum przesiadkowe

Witold Urbanowicz 16 października 2019

Szczecin zbuduje węzeł przesiadkowy Głębokie

Przestrzeń

Szczecin zbuduje węzeł przesiadkowy Głębokie

Witold Urbanowicz 20 września 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5