Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Szczecin szykuje się do wydłużenia trasy tramwajowej do Mierzyna. Przetarg na inżyniera

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-09-13 13:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Szczecin szykuje się do wydłużenia trasy tramwajowej do Mierzyna. Przetarg na inżyniera
mat. PKP SA
Szczecin prowadzi postępowanie przetargowe na inżyniera kontraktu dla przedłużenia linii tramwajowej wzdłuż Ku Słońcu do Mierzyna. Inwestycja zostanie zrealizowana w latach 2019-2021.

Szczecin ogłosił przetarg na inżyniera kontraktu dla budowy torowiska do nowej pętli tramwajowej Mierzyn przy CH Ster. Jego zadaniem będzie świadczenie usług związanych z zarządzeniem, koordynacją, kontrolą, nadzorem i rozliczeniem przy realizacji prac.

Termin składania ofert mija 18 października. O wyborze decydują cena (60%), doświadczenie inżyniera rezydenta (20%) oraz inspektora nadzoru robót torowych (20%). Umowa będzie świadczona nie dłużej niż do 10 grudnia 2021 r. Według założeń prace budowlane potrwają 24 miesiące. Planowany okres realizacji robót budowlanych to lata 2019-2021.

Inwestycja obejmuje przebudowę trasy tramwajowej na odcinku od Ronda Gierosa do ul. Kwiatowej z dobudową drugiego toru oraz budowę nowego ok. 800-metrowego odcinka torowiska dwutorowego od ul. Kwiatowej do nowo projektowanej pętli Mierzyn przy CH Ster. Na pętli tej znajdą się trzy tory. Zgodnie z projektem wjazd na istniejący tor w ciągu Kwiatowej będzie możliwy zarówno – tak jak dotychczas – od strony centrum, jak i projektowanej pętli Mierzyn. Wykonawca będzie musiał też na rondzie Gierosa wykonać rozjazd, by połączyć istniejące torowisko z wcześniej wykonanym i nieużywanym pierwszym odcinkiem drugiego toru wzdłuż ul. Ku Słońcu.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Tramwaje Szczecińskie unieważniają przetarg na Mickiewicza

Przestrzeń

Tramwaje Szczecińskie unieważniają przetarg na Mickiewicza

Witold Urbanowicz 24 sierpnia 2018

Szczecin przebuduje torowisko tramwajowe na Mickiewicza

Przestrzeń

Szczecin przebuduje torowisko tramwajowe na Mickiewicza

Witold Urbanowicz 17 kwietnia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5