Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Szczecin. Na Roosvelta w odwrotnym kierunku

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja/inf. pras.

Data publikacji:
2022-04-15 14:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. Tramwaje Szczecińskie

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Szczecin. Na Roosvelta w odwrotnym kierunku
fot. Tramwaje Szczecińskie
Torowa rewolucja to nie tylko sama infrastruktura tramwajowa. Zmieniają się ulice i ciągi dla pieszych, rowerzystów, elementy dla pasażerów komunikacji miejskiej i kierowców. W ramach inwestycji ulica Roosvelta zyskała właśnie nowa nawierzchnię, dlatego w najbliższy wtorek dojazd do niej będzie możliwy od strony ul. Piłsudskiego, a zamknięty zostanie od strony ul. Mazowieckiej.

Co jeszcze działo się ostatnio w rejonie Placu Rodła? Na ulicy Piłsudskiego łączone było nowe torowisko z istniejącym, prowadzone były prace asfaltowe w torowisku, trwała rozbiórka starego i budowa nowego chodnika, do tego frezowanie istniejącej jezdni. Podobne zmiany na Wyzwolenia – w zależności od odcinka trwa tam wykonanie podbudowy torowej i ustawianie torowiska. Na samym Placu Rodła betonowanie dolnej warstwy podbudowy oraz ustawianie krawężnika drogowego.

Najbliższe dni także zapowiadają się bez większej przerwy świątecznej, w planach jest między innymi: wykonanie stabilizacji podłoża pod torowisko w alei Wyzwolenia na odc. od Placu Rodła do ul. Malczewskiego, wykonanie nawierzchni miejsc postojowych oraz zatok autobusowych w ul. Roosevelta, prace torowe na odc. Plac Rodła – Malczewskiego, czy też montaż rozjazdów na Placu Rodła.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5