Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Suwałki organizują rower miejski. Ma się nazywać Suwer

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2020-01-27 14:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Suwałki organizują rower miejski. Ma się nazywać Suwer
fot. Lichen99, lic. CC BY-SA 3.0 pl
W Suwałkach rozpisano przetarg na uruchomienie i trzyletnią obsługę systemu roweru publicznego. W ramach Suweru do dyspozycji mieszkańców będzie 120 rowerów różnych rodzajów.

Zamówienie składa się z dwóch zadań (ale nie jest podzielone na części). Pierwsze zadanie to dostawa, instalacja i uruchomienie systemu roweru publicznego w mieście Suwałki. Drugie, to obsługa systemu roweru publicznego w mieście Suwałki w 2020, 2021 i 2022 r.

System ma się składać ze 120 rowerów. W tym ma być 108 tradycyjnych rowerów, 2 tandemy i 10 rowerów elektrycznych. Te ostatnie muszą umożliwiać przejechanie na baterii 80 km.

Suwer (nazwę wybrali mieszkańcy) ma się składać z 12 stacji, po 12 stanowisk na rower w każdej. Trzy stacje powinny mieć możliwość ładowania rowerów elektrycznych.

Zgodnie z zapisami przetargowymi rower ma zostać uruchomiony w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Czas funkcjonowania systemu w tym roku określono na od początku czerwca do 24 października, a w kolejnych latach od początku kwietnia do 24 października.

Na oferty czekają w Suwałkach do 28 lutego. O wyborze oferty zdecyduje w 60 proc. cena, w 25 proc. okres gwarancji na rowery i terminale, a w 15 proc. deklarowany czas napraw.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5