Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Suwałki nie rezygnują z roweru publicznego Suwer

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-04-10 11:01
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Suwałki nie rezygnują z roweru publicznego Suwer
fot. Lichen99, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
W Suwałkach rozpisano nowy przetarg na uruchomienie i trzyletnią obsługę systemu roweru publicznego w latach 2020-2023. W ramach Suweru do dyspozycji mieszkańców będzie 120 rowerów różnych rodzajów.

Zamówienie składa się z dwóch zadań. Pierwsze zadanie to dostawa, instalacja i uruchomienie systemu roweru publicznego w mieście Suwałki. Drugie to obsługa systemu roweru publicznego w mieście Suwałki w 2020, 2021, 2022 i 2023 r.

System ma się składać ze 120 rowerów. W tym ma być 108 tradycyjnych rowerów, 2 tandemy i 10 rowerów elektrycznych. Te ostatnie muszą umożliwiać przejechanie na baterii 80 km.

Suwer (nazwę wybrali mieszkańcy) ma się składać z 12 stacji, po 12 stanowisk na rower w każdej. Trzy stacje powinny mieć możliwość ładowania rowerów elektrycznych.

Zgodnie z zapisami przetargowymi rower ma zostać uruchomiony w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Rozpoczęcie świadczenia usługi określono na 1 września 2020 r. Rowery mają być dostępne do 24 października. W kolejnych latach założono funkcjonowanie systemu od 1 kwietnia do 24 października.

Na oferty czekają w Suwałkach do 25 maja. O wyborze oferty zdecyduje w 60 proc. cena, w 25 proc. okres gwarancji na rowery i terminale, a w 15 proc. deklarowany czas napraw.

Poprzednie postępowanie – obejmujące okres do 2022 r. – zostało unieważnione. Nie wpłynęła żądna oferta.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5