Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Strzegom wybrał jednego dostawcę autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-05-14 13:01
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Strzegom wybrał jednego dostawcę autobusów
fot. s_mile / fotopolska.eupanorama Strzegomia
Gmina Strzegom rozpisała przetarg na zakup pięciu autobusów z podziałem na trzy części. Wpłynęły w sumie trzy oferty. Przetarg jest możliwy dzięki środkom z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Przedmiotem przetargu jest dostawa pięciu autobusów. Zamówienie jest podzielone na trzy części. Pierwsza obejmuje dostawy dwóch autobusów podmiejskich z min. 45 miejscami siedzącymi i 10 stojącymi. Maksymalną długość określono na 13,5 m. Przedmiotem drugiej części są dostawy dwóch autobusów podmiejskich z min. 35 miejscami siedzącymi i 10 stojącymi. Maksymalną długość określono na 11 m. Trzecia część zakłada dostawę jednego pojazdu miejskiego z min. 16 miejscami siedzącymi i 10 stojącymi. Maksymalną długość określono na 8 m. Więcej o pojazdach piszemy tutaj.

W kwietniu minął termin składania ofert. Wystartowały trzy firmy. Zamawiający rozstrzygnął właśnie przetarg na trzecią część. Tu jedyną ofertę złożyła firma MMI, która wyceniła dostawę na 643,290 zł. Zamawiający ją zaakceptował.

Na dostawy przeznaczono pięć miesięcy. Zadanie jest dofinansowane ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego. Zamawiający zamierza powierzyć użytkowanie autobusów operatorowi publicznego transportu zbiorowego wyłonionemu w drodze zapytania ofertowego.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5