Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Strzegom kupuje autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-02-26 17:41
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Strzegom kupuje autobusy
fot. s_mile / fotopolska.eupanorama Strzegomia
Gmina Strzegom rozpisała przetarg na zakup pięciu autobusów z podziałem na trzy części. Przetarg jest możliwy dzięki środkom z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. .tb_button {padding:1px;cursor:pointer;border-right: 1px solid #8b8b8b;border-left: 1px solid #FFF;border-bottom: 1px solid #fff;}.tb_button.hover {borer:2px outset #def; background-color: #f8f8f8 !important;}.ws_toolbar {z-index:100000} .ws_toolbar .ws_tb_btn {cursor:pointer;border:1px solid #555;padding:3px} .tb_highlight{background-color:yellow} .tb_hide {visibility:hidden} .ws_toolbar img {padding:2px;margin:0px}

Przedmiotem przetargu jest dostawa pięciu autobusów. Zamówienie jest podzielone na trzy części. Pierwsza obejmuje dostawy dwóch autobusów podmiejskich z min. 45 miejscami siedzącymi i 10 stojącymi. Maksymalną długość określono na 13,5 m, dopuszczalny układ drzwi 1-2-0 lub 2-2-0, wymagany jest silnik o mocy min. 210 kW, pojazd ma być częściowo niskopodłogowy i umożliwiać wjazd osoby na wózku, wymagane są klimatyzacja, monitoring i system informacji pasażerskiej

Przedmiotem drugiej części są dostawy dwóch autobusów podmiejskich z min. 35 miejscami siedzącymi i 10 stojącymi. Maksymalną długość określono na 11 m, dopuszczalny układ drzwi 1-2-0 lub 2-2-0, wymagany jest silnik o mocy min. 180 kW, pojazd ma być częściowo niskopodłogowy i umożliwiać wjazd osoby na wózku, wymagane są klimatyzacja, monitoring i system informacji pasażerskiej.

Trzecia część zakłada dostawę jednego pojazdu miejskiego z min. 16 miejscami siedzącymi i 10 stojącymi. Maksymalną długość określono na 8 m, oczekiwane są dwie pary drzwi, z czego przynajmniej jedne dwuskrzydłowe, wymagany jest silnik o mocy min. 125 kW, pojazd ma być częściowo niskopodłogowy i umożliwiać wjazd osoby na wózku, wymagane są klimatyzacja, monitoring i system informacji pasażerskiej.

Termin składania ofert mija 2 kwietnia. Startować mogą firmy, które wykażą się doświadczeniem w zakresie odpowiednio dwóch autobusów, z których każdy posiadał minimum 40 miejsc siedzących, dwóch autobusów z min. 30 miejscami siedzącymi i jednego pojazdu z min. 15 miejscami siedzącymi. W każdej części o wyborze zdecydują cena (60%), gwarancja na pojazd (10%), gwarancja na perforację poszyć zewnętrznych oraz szkieletu podwozia i nadwozia (10%), gwarancja na powłoki lakiernicze (10%), parametry techniczne (10%).

Na dostawy przeznaczono pięć miesięcy. Zadanie jest dofinansowane ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego. Zamawiający zamierza powierzyć użytkowanie autobusów operatorowi publicznego transportu zbiorowego wyłonionemu w drodze zapytania ofertowego.
Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Jaworzno kupuje przegubowe elektrobusy

Komunikacja

Jaworzno kupuje przegubowe elektrobusy

Witold Urbanowicz 07 kwietnia 2021

Poznań kupuje 23 używane autobusy

Komunikacja

Poznań kupuje 23 używane autobusy

Witold Urbanowicz 07 kwietnia 2021

Lublin: Polsko-białoruskie starcie w przetargu na elektrobusy

Komunikacja

Lublin: Polsko-białoruskie starcie w przetargu na elektrobusy

Witold Urbanowicz 31 marca 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5