Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Stargard znowu kupuje 16 nowych autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-07-18 09:49
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Stargard znowu kupuje 16 nowych autobusów
fot. H.Ciszewska-Czyż, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Stargard ponawia przetarg na zakup 16 autobusów o długości ok. 12 metrów. Dostawy pojazdów miałyby się odbywać w latach 2018-2019. W poprzednim postępowaniu nie wystartował ani jeden producent.

Przedmiotem przetargu, ogłoszonego przez MZK Stargard, jest dostawa 16 autobusów o długości mieszczącej się w przedziale 11,8-12,2 m długości. Zamawiający nie opublikował jeszcze specyfikacji zamówienia. To drugi przetarg na dostawy nowych pojazdów – w poprzednim nie zgłosił się żaden chętny producent.

Szacunkowa całkowita wartość to 13,966 mln zł netto. Zakup jest realizowany dzięki dofinansowaniu unijnemu. Dostawy miałyby odbywać się w dwóch transzach po osiem sztuk – do 30 kwietnia 2018 r. i do 30 stycznia 2019 r. To wcześniej, niż w pierwotnym zamówieniu, którego realizacja miała potrwać do końca czerwca 2020 r.

Termin składania ofert mija 24 sierpnia. W postępowaniu mogą brać udział podmioty, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej dwie dostawy autobusów zasilanych olejem napędowym autobusów niskopodłogowych oferowanych typów i wersji, nabywanych w jednej dostawie co najmniej 6 pojazdów jednoczłonowych z trzema parami drzwi i o długości 11,8-12,2 m. O wyborze zadecydują cena (55%), warunki techniczne (35%) oraz koszty zużycia energii (10%).

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Stargard bez dostawcy 16 autobusów

Komunikacja

Stargard bez dostawcy 16 autobusów

Witold Urbanowicz 29 czerwca 2017

Stargard kupuje 16 autobusów

Komunikacja

Stargard kupuje 16 autobusów

Witold Urbanowicz 19 maja 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5