Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Stacje Nextbike na stacjach Orlenu

Dalej Wstecz
Autor:

jd/inf. pras.

Data publikacji:
2017-09-21 10:51
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Stacje Nextbike na stacjach Orlenu
wiz. Nextbike
Na podstawie 3-letniej umowy z PKN ORLEN na wybranych stacjach Koncernu w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach i Białymstoku Nextbike Polska zainstaluje terminale rowerowe włączone do systemów miejskich. W ramach umowy Nextbike Polska będzie również obsługiwał system rowerów PKN ORLEN przez cały okres jej obowiązywania.

Nextbike Polska S.A. będzie dostawcą i operatorem systemu rowerów miejskich PKN ORLEN. Umowa przewiduje uruchomienie terminali rowerowych na stacjach paliw w sześciu miastach w Warszawie, w Łodzi, w Białymstoku, w Lublinie, we Wrocławiu i w Katowicach. Nowe stacje będą działać analogicznie, jak inne stacje sponsorskie Nextbike, np. przy CH Arkadia w Warszawie czy IKEA w Lublinie, czyli będą w pełni kompatybilne z systemami rowerów miejskich w poszczególnych miastach.

– W tym roku rowery Nextbike Polska są dostępne w 27 miastach i miejscowościach na terenie całej Polski. Cały czas bierzemy też aktywny udział w nowych przetargach zarówno w Polsce, jak i za granicą. W ostatnim czasie wygraliśmy pierwszy zagraniczny przetarg na dostarczenie i obsługę systemu rowerów miejskich w fińskim mieście Turku. Jako lider rynku chcemy w dalszym ciągu rozbudowywać system rowerów miejskich, docierając z tą usługą do coraz szerszego grona użytkowników i uzupełniając ją o kolejne funkcjonalności – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.

– Cieszymy się, że PKN ORLEN dostrzega potrzebę inwestowania w bikesharing i wspierania rozwoju zrównoważonego transportu. Podpisanie umowy z tak ważnym partnerem jest dla nas także kluczowym wydarzeniem pod względem biznesowym. Wierzymy, że w przyszłości współpraca pomiędzy Nextbike Polska a PKN ORLEN będzie rozszerzana o nowe stacje i inne wspólne przedsięwzięcia. Wpisuje się to w naszą długoterminową strategię rozwoju zakładającą wzrost przychodów ze źródeł innych niż publiczne, czyli m.in. właśnie stacji sponsorskich, reklam itp. – dodaje.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Tychy. Pierwsze publiczne rowery cargo na Górnym Śląsku

Komunikacja

Tychy. Pierwsze publiczne rowery cargo na Górnym Śląsku

jd/inf. pras. 19 września 2017

Drugie podejście do częstochowskiego roweru publicznego

Komunikacja

Drugie podejście do częstochowskiego roweru publicznego

Dominik Wójcik 18 września 2017

Łódzki Rower Publiczny: 10 rowerów cargo w sieci

Mobilność

Łódzki Rower Publiczny: 10 rowerów cargo w sieci

Roman Czubiński 08 września 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5