Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Sosnowiec: Będzie remont torowiska na Małachowskiego. Rusza przetarg

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-05-22 14:07
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Sosnowiec: Będzie remont torowiska na Małachowskiego. Rusza przetarg
fot. MJ
Tramwaje Śląskie ogłosiły przetarg na przebudowę kolejnego odcinka sieci tramwajowej w Zagłębiu. Pracami objęty zostanie ok. 400-metrowy odcinek torowiska w ciągu ul. Małachowskiego w Sosnowcu.

Przedmiotem przetargu Tramwajów Śląskich jest remont torowiska tramwajowego w ciągu ul. Małachowskiego od Mościckiego do 3 Maja. Prace obejmą ok. 400 mtp jednotorowej linii tramwajowej usytuowanej w jezdni jednokierunkowej.

W ramach prac założono wykonanie nowego torowiska w technologii bezpodsypkowej z prefabrykowanych płyt drogowo-torowych, przebrukowanie kostki betonowej, budowę nowego odwodnienia. W ramach przebudowy sieci trakcyjnej postawione zostaną nowe słupy trakcyjne (zdjęcie sieci z budynków). Powstanie nowy peron przystankowy po południowo-wschodniej stronie ul. Targowej, w miejscu zieleńca przed cofniętą kamienicą (zamiast przystanku przy 3 Maja).

Termin składania ofert mija 29 czerwca. O wyborze zdecydują cena (80%), gwarancja (10%) oraz doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (10%). Na realizację przeznaczono 10 miesięcy.


Nowa lokalizacja przystanku

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5