Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Prawo & Finanse

Sośnicowice próbują kupić autobusy po raz drugi

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2018-10-05 14:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Sośnicowice próbują kupić autobusy po raz drugi
fot. Bazie, lic. CC bY-SA 3.0 pl
Niewielkie śląskie Sośnicowice po raz kolejny rozpisały przetarg na dwa autobusy miejskie. Poprzedni został unieważniony w sierpniu, bo nie zgłosił się żaden oferent.

Sośnicowice chcą kupić autobusy standardowej długości, napędzane silnikiem diesla, ale spełniające normę Euro 6. Każdy powinien pomieścić 86 pasażerów, z tego jedną czwartą na miejscach siedzących. W każdym pojeździe powinno się znaleźć jedno miejsce na wózek inwalidzki i jedno na wózek dziecięcy. Pojazdy mają być napędzane silnikiem diesla i spełniać normę Euro 6.

Na oferty czekają w Sośnicowicach do 25 października. Oferty mogą składać producenci, którzy mają środki lub zdolność kredytową na poziomie 2 mln zł i są ubezpieczeni od czynności związanych z przetargiem na taką samą kwotę. Muszą też legitymować się się w ciągu ostatnich trzech lat dostawą minimum dwóch autobusów, takich jak będące przedmiotem przetargu, o wartości co najmniej 1,8 mln zł.

W wyborze oferty 60 proc. wagi jej oceny będzie stanowiła cena, 35 proc. punktów można otrzymać za kryteria techniczne (w tym materiał konstrukcyjny szkieletu, zużycie paliwa, wysokość nadwozia i rodzaj zawieszenia osi przedniej), a 5 proc. za skrócenie terminu dostawy.

Na pewno autobusy miałyby trafić do Sośnicowic do końca kwietnia przyszłego roku, a przy maksymalnym skróceniu dostawy, nawet do końca lutego.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Częstochowa. Niejasna przyszłość węzłów przesiadkowych

Komunikacja

Częstochowa. Niejasna przyszłość węzłów przesiadkowych

Dominik Wójcik 02 sierpnia 2018

Łódź: Ponowny przetarg PKP PLK na przystanki

Komunikacja

Łódź: Ponowny przetarg PKP PLK na przystanki

Roman Czubiński 20 lipca 2018

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5