Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Solaris dostarczy elektrobusy do Piotrkowa Trybunalskiego

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Data publikacji:
05-01-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Solaris dostarczy elektrobusy do Piotrkowa Trybunalskiego
fot. UM Wejherowo
Solaris został wybrany w postępowaniu na dostawę pięciu autobusów elektrycznych do Piotrkowa Trybunalskiego. Firma z Bolechowa okazała się lepsza niż Volvo Bus. Pojazdy mają dotrzeć do zamawiającego w ciągu 14 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Piotrków Trybunalski będzie miał kolejne autobusy elektryczne od Solarisa. Do siedmiu pojazdów zakupionych na początku 2022 roku, teraz dołączy pięć kolejnych autobusów, bowiem Solaris został wybrany w najnowszym przetargu na zakup elektrobusów. Więcej o samym zamówieniu pisaliśmy tutaj.

Otwarcie ofert nastąpiło w połowie grudnia. Okazało się wtedy, że obie oferty, Solarisa oraz Volvo, przekraczają budżet Piotrkowa. Propozycja Solarisa była tańsza, lecz i tak przekraczała budżet samorządu o ponad 3 miliony złotych brutto. Mimo tego miasto zdecydowało się dopłacić i wybrało ofertę producenta z Bolechowa.

Zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z programu Zielony Transport Publiczny, a autobusy mają dotrzeć do zamawiającego w ciągu 14 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5