Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Sofia. Mera Systemy dostarczy 10 biletomatów do stolicy Bułgarii

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2019-12-11 09:20
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Sofia. Mera Systemy dostarczy 10 biletomatów do stolicy Bułgarii
fot. Mera Systemy
Mera Systemy, jako podwykonawca firmy CNS, dostarczy biletomaty do Bułgarii. Dziesięć urządzeń wyprodukowanych przez polską firmę poprawi jakość transportu publicznego w Sofii. Będą obsługiwać zarówno karty jak i gotówkę.

Polska firma Mera Systemy projektuje i produkuje samoobsługowe systemy sprzedaży biletów, czyli m.in. popularne wśród pasażerów automaty biletowe. Z kolei bułgarska firma CNS specjalizuje się w rozwiązaniach IT zwiększających efektywność transportu publicznego.

CNS wraz z Mera Systemy, jako podwykonawcą, złożyła ofertę w ramach przetargu na wdrożenie i utrzymanie elektronicznego systemu sprzedaży biletów dla Sofia Urban Mobility Center (SUMC) – spółki nadzorującej transport publiczny w Sofii. Oferta złożona przez CNS w partnerstwie z Merą Systemy okazała się najkorzystniejszą.

W ramach zamówienia dla SUMC Mera wyprodukuje i dostarczy 10 stacjonarnych biletomatów BS-10. Biletomaty trafią do Sofii pod koniec drugiego kwartału 2020 roku. Dla spółki to pierwszy kontrakt na rynku bułgarskim.

– Umocniliśmy swoją pozycję na rynku krajowym w segmencie systemów sprzedaży biletów w transporcie publicznym. Coraz lepiej zaczynamy sobie również radzić na rynkach zagranicznych. W tym roku dostarczyliśmy już blisko 130 biletomatów mobilnych i stacjonarnych m.in. do Austrii, Francji, Niemiec czy Norwegii. Czekamy jeszcze na wyniki kilku przetargów w innych krajach europejskich – mówi Adam Filutowski, prezes Mera Systemy.

Pasażerowie będą mieli możliwość zakupu biletów czy doładowania kart miejskich w automatach BS-10. Model BS-10, zaprojektowany i produkowany w Merze, umożliwia przeprowadzenie szybkich transakcji kartami zbliżeniowymi oraz stykowymi. Automaty obsługują również gotówkę oraz wydają resztę. BS-10 został opracowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Biletomat spełnia wszystkie europejskie standardy dostępności dla osób z ograniczeniami ruchu oraz wzroku.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa. Już w 5 tysiącach miejsc można kupić bilety

Komunikacja

Warszawa. Już w 5 tysiącach miejsc można kupić bilety

jd/inf. pras. ZTM 01 sierpnia 2019

Warszawa. Nowe biletomaty w metrze. Kolejne również pod miastem

Komunikacja

Warszawa. Nowe biletomaty w metrze. Kolejne również pod miastem

Jakub Dybalski 25 czerwca 2019

Poznań. Mera Systemy postawi 25 nowoczesnych biletomatów

Komunikacja

Poznań. Mera Systemy postawi 25 nowoczesnych biletomatów

jd/inf. pras. 12 czerwca 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5