Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Sofia. Mera Systemy dostarczy 10 biletomatów do stolicy Bułgarii

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Data publikacji:
11-12-2019
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Sofia. Mera Systemy dostarczy 10 biletomatów do stolicy Bułgarii
fot. Mera Systemy
Mera Systemy, jako podwykonawca firmy CNS, dostarczy biletomaty do Bułgarii. Dziesięć urządzeń wyprodukowanych przez polską firmę poprawi jakość transportu publicznego w Sofii. Będą obsługiwać zarówno karty jak i gotówkę.

Polska firma Mera Systemy projektuje i produkuje samoobsługowe systemy sprzedaży biletów, czyli m.in. popularne wśród pasażerów automaty biletowe. Z kolei bułgarska firma CNS specjalizuje się w rozwiązaniach IT zwiększających efektywność transportu publicznego.

CNS wraz z Mera Systemy, jako podwykonawcą, złożyła ofertę w ramach przetargu na wdrożenie i utrzymanie elektronicznego systemu sprzedaży biletów dla Sofia Urban Mobility Center (SUMC) – spółki nadzorującej transport publiczny w Sofii. Oferta złożona przez CNS w partnerstwie z Merą Systemy okazała się najkorzystniejszą.

W ramach zamówienia dla SUMC Mera wyprodukuje i dostarczy 10 stacjonarnych biletomatów BS-10. Biletomaty trafią do Sofii pod koniec drugiego kwartału 2020 roku. Dla spółki to pierwszy kontrakt na rynku bułgarskim.

– Umocniliśmy swoją pozycję na rynku krajowym w segmencie systemów sprzedaży biletów w transporcie publicznym. Coraz lepiej zaczynamy sobie również radzić na rynkach zagranicznych. W tym roku dostarczyliśmy już blisko 130 biletomatów mobilnych i stacjonarnych m.in. do Austrii, Francji, Niemiec czy Norwegii. Czekamy jeszcze na wyniki kilku przetargów w innych krajach europejskich – mówi Adam Filutowski, prezes Mera Systemy.

Pasażerowie będą mieli możliwość zakupu biletów czy doładowania kart miejskich w automatach BS-10. Model BS-10, zaprojektowany i produkowany w Merze, umożliwia przeprowadzenie szybkich transakcji kartami zbliżeniowymi oraz stykowymi. Automaty obsługują również gotówkę oraz wydają resztę. BS-10 został opracowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Biletomat spełnia wszystkie europejskie standardy dostępności dla osób z ograniczeniami ruchu oraz wzroku.
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5