Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Mobilność

Sochaczew z biletomatami, tablicami i kartą elektroniczną

Dalej Wstecz
Autor:

Przemysław Farsewicz

Data publikacji:
2019-07-22 16:26
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Sochaczew z biletomatami, tablicami i kartą elektroniczną
fot. MJ
Sochaczew porządkuje kwestie związane z obsługą pasażerów komunikacji miejskiej. Miasto zleca montaż biletomatów i tablic. W mieście pojawi się także bilet elektroniczny. Wszystko przy współudziale środków z Unii Europejskiej w ramach projektu Sochaczewski Eko-Bus.

Sochaczew prowadzi dwa postępowania przetargowe istotne z punktu widzenia pasażerów komunikacji miejskiej. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 zamówione mają być dwa biletomaty stacjonarne. Wskazana w przetargu firma ma dostarczyć, zamontować i utrzymywać urządzenia. Udzielona gwarancja ma obowiązywać co najmniej przez 36 miesięcy. Urządzenia mają przyjmować płatności kartą, bilonem, banknotami oraz wydawać resztę. Operację zakupu biletu będzie można wykonać przy pomocy dotykowego kolorowego wyświetlacza o przekątnej minimum 15 cali.

Urządzenia muszą posiadać także wbudowany czytnik biletu elektronicznego. A ten będzie wydawany przez stworzone przez wykonawcę stanowisko do wytwarzania i personalizacji okresowego biletu elektronicznego. Miasto zamówiło 1 tys. plastikowych nośników biletu. Zamawiający wymaga 10-letniego okresu ich trwałości przy normalnej eksploatacji. Punkt będzie musiał być wyposażony w specjalne urządzenia do zadrukowywania i kodowania nośników.

Zamówienie powinno być zrealizowane go końca roku. Do realizacji zadania zgłosiła się tylko jedna firma – Mera Systemu. Miasto przeznaczyło na realizację 445,3 tys. zł. Oferent chce 463,7 tys. zł. Oferuje przy tym 36 miesięcy gwarancji. Cena stanowi 60% oceny przetargowej. Reszta to okres gwarancji.

W trakcie jest także inne zadanie w ramach projektu Sochaczewski Eko-Bus. Sochaczew poszukuje firmy, która dostarczy i zamontuje ledowe tablice przystankowe z dynamicznym rozkładem jazdy. Urządzenia mają być dwustronne. W mieście pojawi się ich pięć na wybranych przystankach autobusowych: Dworzec PKP, Plac Kościuszki, Chodaków Okrąglak, Traugutta k/Parku, Szpital.

Dolna krawędź obudowy tablicy będzie znajdować się na wysokości minimum 2,5 do 3 m nad chodnikiem. Na wyświetlaczu dostępnych będzie pięć wierszy. Dla osób niewidomych zamontowany będzie moduł syntezatora mowy w języku polskim. Zamawiający wymaga gwarancji na okres 36 miesięcy. Przetarg trwa do 25 lipca. Cena stanowi 60% oceny przetargowej. Reszta to okres gwarancji.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Sochaczew z jedną ofertą na autobusy spalinowe i elektryczne

Komunikacja

Sochaczew z jedną ofertą na autobusy spalinowe i elektryczne

Witold Urbanowicz 03 czerwca 2019

Sochaczew na zakupach. Pięć autobusów, w tym trzy elektrobusy

Komunikacja

Sochaczew na zakupach. Pięć autobusów, w tym trzy elektrobusy

Witold Urbanowicz 19 kwietnia 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5