Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Słupsk kupuje pięć autobusów. Kolejne Scanie?

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-12-21 16:38
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Słupsk kupuje pięć autobusów. Kolejne Scanie?
fot. MZK Słupsk
Miejski Zakład Komunikacyjny w Słupsku ogłosił przetarg na zakup pięciu autobusów o długości 12 metrów na olej napędowy. Na dostawy przeznaczono 180 dni. Warunki przetargu wskazują, że duże szanse wygrania ma Scania.

MZK w Słupsku ogłosił przetarg na dostawę pięciu w pełni niskopodłogowych autobusów o długości 11,5-12,5 m z trzema parami drzwi w układzie 2+2+2. Pojazdy mają pomieścić co najmniej 90 podróżnych, w tym min. 27 na miejscach siedzących. Wymagany jest silnik o mocy min. 280 KM. Wyposażenie obejmuje m.in. ręcznie rozkładaną rampę, pomost naprzeciwko drugich drzwi, po lewej stronie pojazdu, umożliwiający jednoczesny przewóz wózka inwalidzkiego i dziecięcego, elektroniczną informację pasażerską, monitoring, klimatyzację.

Termin składania ofert mija 29 stycznia. Wykonawcy, którzy chcą wziąć udział w postępowaniu, muszą wykazać się doświadczeniem z ostatnich trzech lat w zakresie realizacji dostawy przynajmniej pięciu fabrycznie nowych 12-metrowych niskopodłogowych autobusów miejskich zasilanych olejem napędowym. O wyborze zadecydują cena (75%) oraz parametry techniczne i funkcjonalno-użytkowe (25%). Pod uwagę brane będą maksymalny moment obrotowy silnika, konstrukcja szkieletu nadwozia(z preferencją aluminium), przystosowanie konstrukcji poszycia bocznego do napraw pokolizyjnych, unifikacja silnika i autobusu. Warunki te wskazują, że dusze szanse na wygranie ma Scania, której fabryka znajduje się w Słupsku. Na realizację przeznaczono 180 dni.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Słupsk wierny Scaniom. Jedna oferta w przetargu

Komunikacja

Słupsk wierny Scaniom. Jedna oferta w przetargu

Witold Urbanowicz 12 kwietnia 2017

Słupsk kupuje cztery niskopodłogowe autobusy

Komunikacja

Słupsk kupuje cztery niskopodłogowe autobusy

Jakub Dybalski 08 marca 2017

Słupsk żałuje trolejbusów. Przyszłość widzi jednak w autobusie

Komunikacja

Słupsk żałuje trolejbusów. Przyszłość widzi jednak w autobusie

Witold Urbanowicz 03 listopada 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5