Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Skromne zakupy taboru w Jeleniej Górze

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2016-11-18 13:20
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Skromne zakupy taboru w Jeleniej Górze
autobus w Jeleniej GórzeRaf24_commonswiki, lic. CC 4.0 Międzynarodowa
Jeleniogórskie MZK rozpisało przetarg na leasing jednego używanego, 12–metrowego autobusu miejskiego, który ma być przynajmniej w części niskopodłogowy, ale przystosowany do przewożenia osób niepełnosprawnych. To skromne uzupełnienie tamtejszego taboru.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze czeka na oferty do 22 grudnia. Przedmiotem zamówienia jest jeden autobus klasy MAXI, używany, przeznaczony do eksploatacji w regularnej komunikacji miejskiej. Ma być niskopodłogowy, przy czym zamawiający dopuszcza częściową niską podłogę.

MZK zabezpiecza się informując, że przeniesienie własności przedmiotu zamówienia nastąpi w drodze odrębnej umowy leasingowej (leasing finansowy) na podmiot finansujący zamawiającego. Uzależnia więc dojście umowy z dostawcą autobusu do skutku od zawarcia umowy z firmą leasingową.

Wartość zamówienia netto szacują w Jeleniej Górze na od 500 tys. do 550 tys. zł. Od oferentów wymaga się doświadczenia w postaci zrealizowania w ciągu ostatnich trzech lat trzech podobnych zamówień, tzn. dostawy co najmniej jednego niskopodłogowego autobusu w każdej z nich.

W przetargu aż 95 proc. wagi oceny ofert będzie stanowić cena. Pozostałe punkty będzie można otrzymać za rok produkcji proponowanego pojazdu.

MZK w Jeleniej Górze obsługuje ok 30 linii autobusowych korzystając z ponad 80 autobusów miejskich. W większości sa to MAN–y kupowane w drugiej połowie ubiegłej dekady.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa. 13 firm chce uruchomić carsharing w stolicy

Mobilność

Warszawa. 13 firm chce uruchomić carsharing w stolicy

jd/inf. pras. 14 listopada 2016

Kazachstan: Pawłodar wreszcie kupuje tramwaje. Z Pesy?

Komunikacja

Kazachstan: Pawłodar wreszcie kupuje tramwaje. Z Pesy?

Kasper Fiszer 05 listopada 2016

Zielona Góra. MZK chce wynająć pięć autobusów

Komunikacja

Zielona Góra. MZK chce wynająć pięć autobusów

Jakub Dybalski 02 listopada 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5