Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

SKM Szczecin. Przetargi na miejskie części węzłów przesiadkowych

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Rösler

Data publikacji:
2022-04-13 09:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

SKM Szczecin. Przetargi na miejskie części węzłów przesiadkowych
fot. ZDTiM Szczecin
Właśnie ogłoszono przetargi na miejskie części węzłów przesiadkowych, które towarzyszą budowie Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. W ramach zadań powstaną parkingi dla samochodów, stojaki dla rowerów czy nowe chodniki.

Szczecińskie Inwestycje Miejskie poinformowały o ogłoszeniu przetargu na wykonanie miejskiej części przystanków Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. Postępowanie dotyczy 15 przystanków: Szczecin Drzetowo, Szczecin Golęcino, Szczecin Łasztownia, Szczecin Niebuszewo, Szczecin Pogodno, Szczecin Skolwin, Szczecin Stołczyn (Glinki), Szczecin Dąbie (Południe), Szczecin Dąbie (Północ), Szczecin Dunikowo, Szczecin Trzebusz, Szczecin Turzyn, Szczecin Załom, Szczecin Zdroje oraz Szczecin Żelechowa.

Prace obejmują swoim zakresem m.in. rozbiórkę istniejących obiektów budowlanych, budowę układu drogowego wraz z miejscami postojowymi, budowę nowych chodników, wykonanie przebudowy instalacji kanalizacyjnych, gazowych czy też instalacji oświetleniowej. Na miejscu zostaną także zamontowane elementy małej architektury jak kosze na śmieci czy ławki, a każdy z przystanków zostanie ponadto wyposażony w monitoring wizyjny.

Postępowanie jest podzielone na 15 mniejszych części, po jednym dla każdego z przystanków. W zależności od lokalizacji, oferty można składać do 6 lub 9 maja bieżącego roku. Zamówienie jest dofinansowane z funduszy europejskich.

Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej jest znacznie opóźniona. Na części odcinków, na jakich toczą się prace, pojawił się wykonawca zastępczy. Więcej o perypetiach związanych z SKM można przeczytać w tym miejscu.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5