Partner serwisu
Przestrzeń

Skierniewice wprowadzają e-papier na przystankach

Dalej Wstecz
Data publikacji:
15-05-2024
Ostatnia modyfikacja:
15-05-2024
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

Skierniewice to kolejne miasto, w którym pojawiają się nowe formy informacji pasażerskiej. Na przystankach przy szpitalu pojawiły się tablice elektroniczne z wykorzystaniem e-papieru.

Pisaliśmy o wdrożeniu nowych wyświetlaczy – z wykorzystaniem e-papieru – na wybranych przystankach obsługiwanych w ramach sieci Grodziskich Przewozów Autobusowych. Ta forma informacji pojawia się jednak także w innych miastach.

Dzisiaj (15 maja) nowe tablice zaczęły wdrażać Skierniewice. Zamontowano je na dwóch przystankach Sobieskiego – Szpital. Będą one pokazywać informację o czasie rzeczywistym przyjazdu najbliższych autobusów.

Ekrany posiadają urządzenia monitorujące i są zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. MZK Skierniewice zapowiada, że takie tablice będą pojawiać się sukcesywnie także na innych przystankach.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5