Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Siedlce kupują pięć autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-04-19 15:03
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Siedlce kupują pięć autobusów
fot. MPK Siedlce
MPK w Siedlcach rozpisał przetarg na dostawę pięciu autobusów klasy midi. Dostawy mają zostać zrealizowane w tym roku.

Przedmiotem przetargu ogłoszonego przez MZK Siedlce jest dostawa pięciu fabrycznie nowych autobusów niskopodłogowych klasy midi, zasilanych olejem napędowym. Długość autobusów określono na 10,1-10,6 m. Pomieścić mają co najmniej 80 podróżnych, w tym 18-20 pasażerów na miejscach siedzących. Wymagana jest niska podłoga na całej długości, a wysokość wejścia określono na 320 mm. Wymagane są drzwi w układzie 2-2-2 bądź 1-2-2. Pojazdy powinny być wyposażone w silnik o mocy 180-220 kV.

Wyposażenie obejmuje ładowarki USB, klimatyzację, kasowniki, elektroniczną informację pasażerską, system zapowiedzi głosowych. Przewidziano również kamery. System monitoringu powinien być wyposażony w mikrofon, który będzie umożliwiał nagrywanie rozmów kierowcy autobusu z pasażerami w czasie rzeczywistym.

Termin składania ofert mija 23 maja. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej dwie dostawy na rynek krajów Unii Europejskiej, Królestwa Norwegii lub Konfederacji Szwajcarii, po minimum trzy autobusy.O wyborze decydują cena (60%), parametry techniczno-eksploataycjne (35%), zużycie energii (4%) oraz emisja CO2 (1%). Pod uwagę brane będą sposób wykonania paneli bocznych poszycia zewnętrznego, liczba miejsc dostępnych z poziomu niskiej podłogi, układ wylotu spalin, układ drzwi oraz materiał konstrukcyjny szkieletu, nadwozia, ramy.

Na dostawę przeznaczono 180 dni, ale nie później niż do końca roku.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Czy autobusy elektryczne są też dla mniejszych miast? Siedlce liczą

Prawo & Finanse

Czy autobusy elektryczne są też dla mniejszych miast? Siedlce liczą

Łukasz Pastor 07 sierpnia 2015

MAN dostarczy autobus dla Siedlec

Komunikacja

MAN dostarczy autobus dla Siedlec

Jakub Dybalski 22 czerwca 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5