Partner serwisu
Komunikacja

Sępolno Krajeńskie kupuje autobusy regionalne

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Data publikacji:
03-07-2024
Ostatnia modyfikacja:
03-07-2024
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Sępolno Krajeńskie kupuje autobusy regionalne
fot. JRZdjęcie ilustracyjne
Zakład Transportu i Usług z Sępólna Krajeńskiego kupuje cztery autobusy regionalne z napędem hybrydowym. Zamówienie podzielono na dwie części, a zakup ma zostać dofinansowany środkami regionalnymi z programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

Zakład Transportu i Usług z Sępólna Krajeńskiego prowadzi przetarg na dostawę czterech autobusów podmiejskich hybrydowych. Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy dostawy trzech autobusów, natomiast druga odnosi się do zakupu czwartego pojazdu. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.

W ramach pierwszej części zamówienia zamawiający wymaga dostarczenia trzech autobusów o długości od 12 do 13,2 metra oraz szerokości nie przekraczającej 2,55 metra. Autobusy mają zabierać na pokład co najmniej 55 pasażerów na miejscach siedzących oraz co najmniej 25 na stojąco. Przewidziano też jedno miejsce na wózek inwalidzki.

Napęd zapewni silnik spalinowy wyposażony w moduł miękkiej hybrydy. Silnik ma spełniać normę emisji Euro VI oraz ma mieć moc co najmniej 260 kW. Przewidziano system rekuperacji energii, do magazynowania w specjalnych zasobnikach. Układ drzwi to 1-2-0.

Autobusy będą również wyposażone w tablice informacji pasażerskiej, ogrzewanie, klimatyzację oraz monitoring wizyjny.

Druga część zamówienia dotyczy dostawy jednego autobusu hybrydowego o długości w przedziale 10-11 metrów. Pojazd będzie wyposażony w minimum 35 miejsc siedzących oraz co najmniej 10 miejsc dla osób podróżujących na stojąco, przewidziano również jedno miejsc dla osób poruszających się na wózku. Reszta wymagań ma być identyczna jak w przypadku pojazdów dłuższych.

Zamówienie ma zostać dofinansowane z programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

Dostawa autobusów ma nastąpić w ciągu 18 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Zamawiający nie określił szczegółowych wymagań dotyczących możliwości wzięcia udziału w przetargu.

O wyborze najlepszej oferty ma zdecydować cena brutto oraz wydłużenie gwarancji na cały pojazd i układ napędowy.
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5